29 listopada 2013

Zaginiony mężczyzna – prośba o pomoc

W 29 listopada w Jarosławiu zaginął mężczyzna. Wyszedł z domu o godzinie  9 rano. Widziano go przed godziną 10 w kościele Św Ducha. Ma 77 lat i jest chory na Alzheimera. Ubrany był w ciemno zieloną kurtkę, czarne spodnie, na głowie miał czapkę z kaszkietem w ręce czarną szmacianą torbę.

Policjanci poszukując mężczyzny sprawdzali pustostany, dworce i szpitale. W poszukiwania zaangażowany został pies służbowy wraz z przewodnikiem. Zaraz po zgłoszeniu zaginięcia dyżurny jarosławskiej komendy zarządził poszukiwania w trybie alarmowym. Dzisiaj od rana kilkunastu policjantów przeszukuje okolice wiaduktu kolejowego w Jarosławiu przy ulicy Pruchnickiej i tereny od ulicy Krakowskiej do ulicy Przemysłowej. Potem zaplanowano już kolejne czynności poszukiwawcze. Z policyjnych ustaleń wynika, że zaginiony mógł udać się autobusem lub innym środkiem lokomocji, do innej miejscowości na terenie powiatu. W sobotę rano policjanci zwrócili się z prośbą do wszystkich parafii na terenie powiatu, by odczytać komunikat o zaginięciu mężczyzny.

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, waga około 75 kg, nie ma włosów.
Ma problemy z poruszaniem, chodzi pochylony do przodu i stawia małe kroki.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informację w tej sprawie proszę o kontakt pod numerem  16 621 00 03 lub 888 228 606.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

29 listopada 2013

Kiermasz rękodzieła

Kiermasz rękodzieła

zobacz materiał »
29 listopada 2013

Nowe Perspektywy

zajęcia prowadzone w ramach realizacji projektu „Nowe Perspektywy 2” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

zobacz materiał »
28 listopada 2013

Wizyta Prezydenta ODWOŁANA

Jak informuje nas LO, Prezydent RP Bronisław Komorowski odwołał swoją wizytę  zaplanowaną na dzień 2 grudnia 2013 z przyczyn nieznanych.

zobacz materiał »
28 listopada 2013

Otwarcie nowego sklepu w Jarosławiu

Otwarcie nowego sklepu w Jarosławiu

zobacz materiał »
26 listopada 2013

Ekipowe Oddawanie Krwi

honorowe oddawanie krwi w galerii ckip

zobacz materiał »