7 grudnia 2013

Mecz Tenisa Stołowego oraz licytacja koszulki dla Michałka

Kwotą 1650 zł została zakończona w przerwie meczu  licytacja koszulki reprezentanta Polski,jaką lider Kolpingu Frac Jarosław Wang Zeng Yi podarował dla wsparcia leczenia małego Michałka Szczepaniaka z Przeworska, u którego lekarze zdiagnozowali nowotwór złośliwy prawego oka.

Wandżi w tym stroju na ostatnich mistrzostwach Europy w Austrii zdobył złoty medal. Koszulkę wylicytował Norbert Dziukiewicz miejscowy przedsiębiorca, brat Kamila - trenera i menedżera Jarosławskiej drużyny. Również w trakcie trwania meczu można było wrzucić do puszki grosik na leczenie Michałka, kwota którą udało się zebrać to 505 zł. Pieniądze zostały przekazane na osobiste konto małego Michałka. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 grudnia 2013

Zapraszamy na mecz - na żywo!!!

transmija rozpoczyna się o 19:00 na naszym kanale "Na Żywo" ( znajduje się w prawym górnym rogu)

http://twojatv.info/na-zywo.html

zobacz materiał »
4 grudnia 2013

Już dzisiaj Derby Podkarpacia w Tenisie Stołowym

"Musimy być jeszcze bardziej skoncentrowani, niż zwykle. Myślę, że podkarpackiej korony nie oddamy" - mówi przed dzisiejszym spotkaniem 7. kolejki Wschodzący Białystok Superligi tenisa stołowego Jarosław - Rzeszów trener gospodarzy Kamil Dziukiewicz. Początek derbów czwartek o godz. 19.00, w Jarosławskiej hali Mosir musisz tam być wstęp wolny zapraszamy.

Przed nami trzecie w historii superligi derby woj. Podkarpackiego pomiędzy Kolpingiem Frac Jarosław a SPAR extramarket.pl AZS Politechniką Rzeszów. Dotychczas w historii odbyły się dwa mecze pomiędzy tymi ekipami w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ubiegłym sezonie drużyny podzieliły się zwycięstwami, choć punktów więcej wywalczyli gracze trenera Kamila Dziukiewicza, którzy u siebie ulegli 2:3, a na wyjeździe zwyciężyli 3:1.

"Myślę, że nie oddamy Politechnice podkarpackiej korony i to my będziemy w środę lepsi. Musimy być mocno skoncentrowani i gotowi na każde ustawienie taktyczne rzeszowian. Dobrze przeanalizowaliśmy ich grę, dlatego jestem dobrej myśli. To dla nas bardzo ważny mecz, ale w superlidze nie ma łatwych spotkań i do każdego z nich podchodzimy w pełni zmobilizowani" - przyznał szkoleniowiec Kolpinga.

To spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Gospodarze to jedyna niepokonana drużyna w tabeli, która plasuje się w niej na trzecim miejscu (14 pkt), lecz ma rozegrane dwa mecze mniej. Politechnika jest piąta (9 pkt), a z czterech ostatnich ligowych konfrontacji wygrała trzy. Co ciekawe, ze wszystkich sześciu gier aż pięciokrotnie "akademicy" rozegrali maksymalną ilość pojedynków - pięć.

Kibice ostrzą sobie zęby na potencjalne spotkanie indywidualnego wicemistrza Polski, grającego trenera rzeszowian Tomasza Lewandowskiego z asem miejscowych i brązowym medalistą IMP Wangiem Zeng Yi. Ich starcie byłoby rewanżem za półfinał mistrzostw kraju, w którym lepszy okazał się Lewandowski. "Lewy", akademicki mistrz Europy, zaliczył w superlidze ostatnio dwa komplety. Z kolei mistrz Europy w deblu "Wandżi", oprócz ostatniej "wpadki" z Jakubem Kosowskim, nie przegrał w rozgrywkach od... 3 września. "Ciężko mi powiedzieć, czy jestem w życiowej formie, bo grywałem już lepsze mecze niż ostatnio. Jednak odkąd w ubiegłym sezonie wygrałem III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, gram znacznie pewniej i lepiej. Dobrze czuję się przy stole, a moja forma jest ustabilizowana" - zdradził Tomasz Lewandowski.

Trzecie w historii derby Podkarpacia, które kończą 7. kolejkę Wschodzący Białystok Superligi, to hit tej serii gier. Początek rywalizacji o prymat na południu kraju dziś o 19.00. Bezpośrednia transmisja spotkania na stronie superliga.com.pl.

PKS Kolping Frac Jarosław (Jewgienij Szczetinin 6-2, Wang Zeng Yi 5-2, Witalij Niechwiedowicz 4-1, trener Kamil Dziukiewicz) 
SPAR extramarket.pl AZS Politechniką Rzeszów (trener Tomasz Lewandowski 7-4, Filip Szymański 4-4, Paweł Chmiel 3-6)

zobacz materiał »
29 października 2013

Mecz tenisa stołowego Jarosław - Toruń

Mecz tenisa stołowego Jarosław - Toruń

zobacz materiał »
29 października 2013

Podziękowanie dla Wang Zeng Yi za złoto i promowanie miasta

Podziękowanie dla Wang Zeng Yi za złoto i promowanie miasta

zobacz materiał »
10 września 2013

PKS KOLPING FRAC Jarosław - KS DEKORGLASS Działdowo

PKS KOLPING FRAC Jarosław - KS DEKORGLASS Działdowo

zobacz materiał »