15 maja 2014

Działania "Zapnij pasy, jedź ostrożnie"

15 maja na terenie powiatu jarosławskiego policjanci ruchu drogowego asp. Marian Balicki i sierż. Krzysztof Portas wraz z funkcjonariuszami Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie oraz Delegatury w Rzeszowie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego prowadzili działania "Zapnij pasy, jedź ostrożnie”.

 

W czasie tych działań policyjny patrol m.in. kontrolował pojazdy, których kierujący nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Kontrolowani kierowcy i ich pasażerowie mieli możliwość wypróbowania symulatora zdarzeń oraz alkogogli symulujących stan po spożyciu alkoholu oraz upojenia alkoholowego.

 

Organizatorzy chcieli w ten sposób uświadomić kierującym i pasażerom, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem, a także jak niebezpieczne jest kierowanie pod wpływem alkoholu.

tx: KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 maja 2014

Jarosławska Karta Dużej Rodziny

Od początku czerwca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarosławiu można składać wnioski o wydanie Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny. Decyzję o jej wprowadzeniu podjęła Rada Miasta w marcu tego roku, na wniosek burmistrza Jarosławia Andrzeja Wyczawskiego

zobacz materiał »
16 maja 2014

Konsul Generalna Węgier w Jarosławiu

15-tego maja Jarosław odwiedziła nowa Konsul Generalna Węgier, dr hab. Adrienne Kőrmendy, która poruszyła temat pobudzenia współpracy polsko - węgierskiej.

zobacz materiał »
16 maja 2014

Stan wody na Sanie

Poziom wody na dzień 16.05.2015

zobacz materiał »
15 maja 2014

III Pielgrzymka Diabetyków z Podkarpacia

III Pielgrzymka Diabetyków z Podkarpacia

zobacz materiał »
13 maja 2014

Strażacy Dzieciom

To cykliczne przedsięwzięcie realizowane przez Urząd Miasta Jarosławia oraz KP Państwowej Straży Pożarnej w ramach programu „Bezpieczny Jarosław".

zobacz materiał »