14 maja 2014

Kolping Frac Jarosław - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Mecz Tenisa stołowego: Kolping Frac Jarosław - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

6 maja 2014

Polska dziewiątą drużyną świata!

Polska reprezentacja w składzie Wang Zeng Yi (PKS KOLPING FRAC JAROSŁAW), Daniel Górak, Robert Floras, Paweł Fertikowski (wszyscy BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI) i Konrad Kulpa (KST ENERGA - MANEKIN TORUŃ) zajęła dziewiąte miejsce w  Drużynowych Mistrzostwach Świata, które odbywają się  się w Tokio.

zobacz materiał »
17 kwietnia 2014

Pewna wygrana Kolpinga za 3pkt!

Kolping Frac Jarosław powrócił w środowy wieczór na fotel lidera Wschodzący Białystok Superligi. Stało się tak dzięki wyjazdowej wygranej klubu z Podkarpacia nad Condohotels Morlinami Ostróda 3:0 w 17. kolejce.

1 kwietnia 2014

Wang i Tan srebrni w World Tour

Wang Zeng Yi grając z Tanem Ruiwu zdobył w Magdeburgu srebrny medal gry podwójnej turnieju World Tour po finałowej porażce 1:3 z chińską parą Lyu Xiang/Wang Hao.

18 marca 2014

Już dziś na żywo "Czwarte Derby Podkarpacia"

Tenisiści stołowi SPAR extramarket.pl AZS Politechniki Rzeszów zagrają we wtorek z Kolpingiem Frac Jarosław w meczu 16. kolejki Wschodzący Białystok Superligi.

15 marca 2014

Wandżi powołany na Mistrzostwa Świata w Tokio

Zawodnik PKS Kolping Frac Jarosław Mistrz Europy w deblu Wang Zeng Yi został powołany do składu reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Świata Seniorów w tenisie stołowym, które na przełomie kwietnia i maja zostaną rozegrane w Japonii.