23 maja 2014

II Jarosławskie Targi Pracy

23 maja 2014 roku w Jarosławiu w Sali Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego odbyły się II Jarosławskie Targi Pracy. Obecni byli przedstawiciele Agencji Zatrudnienia z Kraju i Zagranicy. Fakt ten świadczy o trosce, zaangażowaniu i chęci pomocy ze strony Władz i pracowników PUP w Jarosławiu, a szczególnie pracowników Klubu Pracy: Pana Henryka G., Pani Halinki M. Oraz Pana Wojtka S.- odbywającego Staż w tutejszym Urzędzie. Ja osobiście pragnę z całego serca podziękować tym osobom i innym pracownikom PUP, za pomoc, życzliwość i wsparcie jakie otrzymałam wówczas, gdy poszukiwałam pracy i potrzebowałam pomocy. II Jarosławskie Targi Pracy były bardzo ważnym i potrzebnym wydarzeniem dla Powiatu Jarosławskiego i Regionu Podkarpackiego, dlatego mam nadzieję i mocno wierzę w to, że dzięki temu- tak bardzo ważnemu wydarzeniu wiele osób znajdzie odpowiednich, uczciwych Pracodawców, którzy pomogą im zdobyć zatrudnienie, wymarzoną pracę- dzięki czemu osoby te będą mogły odnosić sukcesy, realizować się w życiu i osiągać zamierzone cele.

Autor: Czesława Kraśnianin

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

21 maja 2014

"Awaryjne" lądowanie szybowca

21 maja w godzinach popołudniowych w miejscowości Widna Góra podczas przelotu treningowego na zaplanowanej trasie 310km pilot szybowca podjął decyzję o bezpiecznym lądowaniu z powodu ustania odpowiednich warunków pogodowych tzw. termicznych.

zobacz materiał »
15 maja 2014

Działania "Zapnij pasy, jedź ostrożnie"

Na parkingu Stacji BP w miejscowości Wierzbna, policjanci włączyli się wczoraj w działania "Zapnij pasy, jedź ostrożnie”. Inicjatorem działań było Stowarzyszenie Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych "Bezpieczne Życie" w Jarosławiu. Celem tych działań było między innymi pokazanie kierowcom jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy.

zobacz materiał »
20 maja 2014

Jarosławska Karta Dużej Rodziny

Od początku czerwca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarosławiu można składać wnioski o wydanie Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny. Decyzję o jej wprowadzeniu podjęła Rada Miasta w marcu tego roku, na wniosek burmistrza Jarosławia Andrzeja Wyczawskiego

zobacz materiał »
16 maja 2014

Konsul Generalna Węgier w Jarosławiu

15-tego maja Jarosław odwiedziła nowa Konsul Generalna Węgier, dr hab. Adrienne Kőrmendy, która poruszyła temat pobudzenia współpracy polsko - węgierskiej.

zobacz materiał »
16 maja 2014

Stan wody na Sanie

Poziom wody na dzień 16.05.2015

zobacz materiał »