21 maja 2014

"Czas na zdrowie”

Majówka była okazja do zabawy, szaleństwa na świeżym powietrzu, ale dała dzieciom również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych oraz artystycznych. Każdy z uczestników znalazł dla siebie coś interesującego. Fani sportu wykazali się sprawnością ruchową biorąc udział w rozgrywkach sportowych oraz turnieju piłki nożnej. Miłośnicy ekologii oraz uczniowie utalentowani plastycznie wzięli udział w konkursach wiedzy ekologicznej i konkursie plastycznym.

Dzięki uprzejmości Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu dzieci miały możliwość  nie tylko obejrzenia pokazu udzielania pierwszej pomocy, mogły nabyć praktyczne umiejętności z ratownictwa, zdobywając tytuł „Małego Ratownika", a także wziąć udział w konkursie „Pierwsza pomoc". Odbył się również turniej wiedzy o ruchu drogowym oraz budzące ogromny entuzjazm dzieci konkursy: „Mam talent" i „Przebieramy się za owoce i warzywa".

Młodzież z Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących przygotowała dla uczestników imprezy owocowe i warzywne przysmaki. Dodatkową atrakcją był plac zabaw, a na nim dmuchane zjeżdżalnie, do których ustawiła się kolejka chętnych.

Uczestnicy wszystkich konkursów otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Burmistrza Miasta Jarosławia, które wręczył Zbigniewowi Guzowskiemu, przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Małgorzata Bórzyńska, z tej komisji - koordynatorzy akcji „Uzależnieniom mówimy NIE".

TX: Monika Polita

Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Urząd Miasta Jarosławia

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

21 maja 2014

Przedszkolaki na Dzień Mamy i Ojca

Dzieci z Niepublicznego przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek im. bł. E. Bojanowskiego w Jarosławiu z wieszarami i piosenkami dla rodziców z okazji  Dnia Mamy i Ojca

zobacz materiał »
20 maja 2014

Juwenalia rozpoczęte

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu odebrali dziś klucz do Miasta rozpoczynając tegoroczne Juwenalia.

zobacz materiał »
15 maja 2014

Kacperek 2014

Impreza o zasięgu wojewódzkim o charakterze przeglądu. 

zobacz materiał »
9 maja 2014

Zapowiedź pikniku ZSTiO

15 maja, w najbliższy czwartek o godzinie 9-tej, rozpocznie się na placu szkolnym ZSTiO 3. piknik pod hasłem "Naukowy zawrót głowy". Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi imprezy.

zobacz materiał »
7 maja 2014

Pierwsze wrażenia po Maturze

Pierwsze wrażenia po Maturze

zobacz materiał »