3 czerwca 2014

Święto w Zespole Szkół Ogólnokształcących im.Książąt Czartoryskich w Jarosławiu

Święto szkoły było doskonałą okazją do podsumowania i refleksji, nad tym co wydarzyło się w trakcie całego mijającego roku szkolnego. To również czas na wyróżnienie najzdolniejszych uczniów. Laureaci konkursów przedmiotowych oraz uczestnicy różnego typu zawodów sportowych otrzymali z rąk Adama Kroczka, dyrektora placówki dyplomu oraz nagrody.

LAUREACI  KONKURSU  INFORMATYCZNEGO

  • Andrzej Kołakowski  IIIc gim
  • Leopold Kozieł  IIIc gim

 

FINALISTA KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

  • Jolanta Krupa  IIIc gim

 

FINALISTA KONKURSU  JĘZYKA  NIEMIECKIEGO

  • Maksymilian Moskal IIb gim

 

FINALISTA KONKURSU  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

  • Adam Gałuszka IIb gim

 

FINALIŚCI  KONKURSU  GEOGRAFICZNEGO

  • Monika Galińska IIa gim
  • Aleksandra Helon IIa gim
  • Piotr Musur IIa gim
  • Marcel Polaszek IIa gim

 

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY „Polakiem jestem i nic co polskie nie jest mi obce”

  • I miejsce – Oskar Trojnar
  • I miejsce – Kamila Kapłon
  • II miejsce – Jagoda Kudyba
  • II miejsce – Kamila Słoniec
  • II miejsce – Ewelina Kapłon

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

                        Kategoria: LICEUM

  • I miejsce - Aleksandra Bukowa  IIIa
  • II miejsce - Monika Krupa  IIa
  • III miejsce - Gabriela Kaczmarzyk  IIIa

                        Kategoria: GIMNAZJUM

  • I miejsce - Patrycja Broda  IIb
  • II miejsce - Klaudia Dziedzic  IIIc
  • III miejsce - Patrycja Pytlik  IIc
  • III miejsce - Andrzej Kołakowski  IIIc

 

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

WYRÓŻNIENIA

  • Bogusław Bartnik  IIc gim
  • Dawid Siuśta  IIIb gim
  • Wioletta Korecka  IIc gim
  • Wiktoria Florek  Ia gim

II SZKOLNY KONKURS SPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ

kategoria: klasy I gimnazjum

  • I miejsce – Hubert Olejarz Ib
  • I miejsce – Natalia Pajda Ia
  • II miejsce – Emilia Ryzner Ib

kategoria: klasy II gimnazjum

  • I miejsce – Magdalena Mnich IIa
  • II miejsce –Patrycja Broda IIb
  • III miejsce –Maksymilian Moskal IIb

kategoria: klasy III gimnazjum

  • I miejsce - Jakub Blok IIIb
  • II miejsce – Dawid Siuśta IIIb
  • III miejsce - Klaudia Dziedzic IIIc
  • III miejsce – Angelika Hraca IIIc

kategoria: klasy LO

  • I miejsce – Kacper Kroczek Ia
  • I miejsce – Jakub Sirko IIa
  • II miejsce - Klaudia Kozak Ia

 

KONKURS BIBLIOTECZNY KLAS I GIMNAZJUM

  • I miejsce - Aleksandra Wyczawska Ib
  • II miejsce - Hubert Olejarz  Ib Wyróżnienia:
  • Martyna Bojarska  Ia
  • Dominik Bielecki  Ia
  • Konrad Huk  Ia
  • Aleksandra Iwaszkiewicz  Ib
  • Grzegorz Matrejek  Ia
  • Jakub Słaby  Ib

 

KONKURS DRÓŻYNOWY KLAS 2A I 2C GIM: „ Próby ratowania I Rzeczypospolitej z upadku politycznego”

  • I miejsce klasa 2a w składzie:

Piotr Musur, Patryk Marchwiany, Marcel Polaszek, Aleksandra Helon i Monika Galińska

  • II miejsce klasa 2c w składzie:

Julia Brzyska, Patrycja Pytlik, Wioleta Korecka, Jakub Jucha i Urszula Pawlica

 

KONKURS HISTORYCZNY „Jagiellonowie na tronie Polski”

  • I miejsce - Marcel Polaszek 2a gim
  • II miejsce - Patryk Marchwiany 2a gim
  • III miejsce - Julia Brzyska 2c gim

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim i Poetyckim im. Jerzego Hordyńskiego w kategorii: recytacja

  • Jakub Sirko

STAROŻYTNOŚĆ ODLEGŁA I BLISKA

  • I miejsce - Hubert Olejarz
  • II miejsce - Aleksandra Iwaszkiewicz
  • III miejsce - Dominik Bielecki

                        Wyróżnienia:  

  • Monika Rusinek,
  • Oskar Lorenowicz,
  • Kornel Jaremko

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

                        W kategorii klas I            

  • I miejsce – Gabriela Prajsner  Ib
  • II miejsce – Adrian Kozdroń Ia
  • III miejsce – Hubert Olejarz  Ib

                        W kategorii klas II           

  • I miejsce – Nina Frendo  IIa
  • II miejsce – Paulina Jazienicka IIa
  • III miejsce – Monika Galińska  IIa

 

                        W kategorii klas III         

  • I miejsce – Leopold Kozioł  IIIa, Jolanta Krupa IIIc
  • II miejsce – Jakub Blok  IIIb, Paulina Szwajczak  IIIc

                         

WYBITNI SPORTOWCY NASZEJ SZKOŁY

  • Jolanta Krupa – klasa IIIc

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w sztafecie w Miejskiej Gimnazjadzie w pływaniu

  • Joanna Waszyńska – klasa IIIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Miejskiej, Powiatowej i Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

  • Dominika Bochenek – klasa IIIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Miejskiej, Powiatowej i Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

 

  • Gabriela Makarowska – klasa Ia

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Miejskiej, Powiatowej i Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

─         I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w pływaniu

  • Karolina Pieszko – klasa IIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Miejskiej, Powiatowej i Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

  • Sandra Korneńko– klasa IIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Miejskiej, Powiatowej i Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

 

  • Patrycja Malec– klasa IIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Miejskiej, Powiatowej i Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

  • Monika Rusinek– klasa Ia

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej

─         III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej

  • Szymon Gilarski– klasa IIa

─         I miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w pływaniu stylem dowolnym

─         III miejsce w sztafecie Miejskiej Gimnazjadzie w pływaniu

─         reprezentowanie szkoły w piłce siatkowej i piłce nożnej

 

  • Jakub Blok– klasa IIIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej

─         reprezentowanie szkoły w piłce siatkowej

  • Dominik Stecko– klasa IIIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej

─         reprezentowanie szkoły w piłce siatkowej, piłce ręcznej i piłce nożnej

  • Paweł Pajda– klasa IIIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej

─         reprezentowanie szkoły w piłce siatkowej, piłce ręcznej i piłce nożnej

 

  • Mateusz Oronowicz– klasa IIIb

─         I miejsce w Miejskiej i Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej

─         Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej

─         reprezentowanie szkoły w piłce ręcznej i piłce nożnej

  • Przemysław Kogut– klasa IIIb

─         wielokrotny reprezentant szkoły w rozgrywkach sportowych na szczeblu miejskim i powiatowym w piłce siatkowej i piłce nożnej

  • Kamil Janawa– klasa IIIb

─         wielokrotny reprezentant szkoły w rozgrywkach sportowych na szczeblu miejskim i powiatowym w piłce siatkowej i tenisie stołowym

  • Jakub Chojnacki– klasa IIa

─         wielokrotny reprezentant szkoły w rozgrywkach sportowych na szczeblu miejskim i powiatowym w piłce siatkowej, piłce ręcznej i piłce nożnej

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 maja 2014

Święto PG Nr 2

Uroczystość Święta Szkoły Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w dniu 30 maja 2014r.

zobacz materiał »
30 maja 2014

Uroczystości w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych

10 rocznica nadania szkole imienia J. Słowackiego oraz poświęcenie nowego sztandaru.

zobacz materiał »
21 maja 2014

"Czas na zdrowie”

To hasło majówki promującej zdrowy tryb życia, która 21 maja zorganizowana została w Szkole Podstawowej nr 7. Wydarzenie odbyło się w ramach kampanii „Uzależnieniom mówimy NIE” i skierowane zostało do uczniów klas trzecich jarosławskich szkół podstawowych.

zobacz materiał »
21 maja 2014

Przedszkolaki na Dzień Mamy i Ojca

Dzieci z Niepublicznego przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek im. bł. E. Bojanowskiego w Jarosławiu z wieszarami i piosenkami dla rodziców z okazji  Dnia Mamy i Ojca

zobacz materiał »
20 maja 2014

Juwenalia rozpoczęte

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu odebrali dziś klucz do Miasta rozpoczynając tegoroczne Juwenalia.

zobacz materiał »