11 grudnia 2013

Skrót z meczu Jarosław VS Ostróda

Skrót z meczu Jarosław VS Ostróda, który odbył się dnia 11.12.2013

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

11 grudnia 2013

skrót z Tenisa Stołowego Jarosław vs Zielona Góra

skrót z Tenisa Stołowego Jarosław vs Zielona Góra

zobacz materiał »
7 grudnia 2013

Mecz Tenisa Stołowego oraz licytacja koszulki dla Michałka

Kwotą 1650 zł została zakończona w przerwie meczu  licytacja koszulki reprezentanta Polski,jaką lider Kolpingu Frac Jarosław Wang Zeng Yi podarował dla wsparcia leczenia małego Michałka Szczepaniaka z Przeworska, u którego lekarze zdiagnozowali nowotwór złośliwy prawego oka.

zobacz materiał »
4 grudnia 2013

Zapraszamy na mecz - na żywo!!!

transmija rozpoczyna się o 19:00 na naszym kanale "Na Żywo" ( znajduje się w prawym górnym rogu)

http://twojatv.info/na-zywo.html

zobacz materiał »
4 grudnia 2013

Już dzisiaj Derby Podkarpacia w Tenisie Stołowym

"Musimy być jeszcze bardziej skoncentrowani, niż zwykle. Myślę, że podkarpackiej korony nie oddamy" - mówi przed dzisiejszym spotkaniem 7. kolejki Wschodzący Białystok Superligi tenisa stołowego Jarosław - Rzeszów trener gospodarzy Kamil Dziukiewicz. Początek derbów czwartek o godz. 19.00, w Jarosławskiej hali Mosir musisz tam być wstęp wolny zapraszamy.

Przed nami trzecie w historii superligi derby woj. Podkarpackiego pomiędzy Kolpingiem Frac Jarosław a SPAR extramarket.pl AZS Politechniką Rzeszów. Dotychczas w historii odbyły się dwa mecze pomiędzy tymi ekipami w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ubiegłym sezonie drużyny podzieliły się zwycięstwami, choć punktów więcej wywalczyli gracze trenera Kamila Dziukiewicza, którzy u siebie ulegli 2:3, a na wyjeździe zwyciężyli 3:1.

"Myślę, że nie oddamy Politechnice podkarpackiej korony i to my będziemy w środę lepsi. Musimy być mocno skoncentrowani i gotowi na każde ustawienie taktyczne rzeszowian. Dobrze przeanalizowaliśmy ich grę, dlatego jestem dobrej myśli. To dla nas bardzo ważny mecz, ale w superlidze nie ma łatwych spotkań i do każdego z nich podchodzimy w pełni zmobilizowani" - przyznał szkoleniowiec Kolpinga.

To spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Gospodarze to jedyna niepokonana drużyna w tabeli, która plasuje się w niej na trzecim miejscu (14 pkt), lecz ma rozegrane dwa mecze mniej. Politechnika jest piąta (9 pkt), a z czterech ostatnich ligowych konfrontacji wygrała trzy. Co ciekawe, ze wszystkich sześciu gier aż pięciokrotnie "akademicy" rozegrali maksymalną ilość pojedynków - pięć.

Kibice ostrzą sobie zęby na potencjalne spotkanie indywidualnego wicemistrza Polski, grającego trenera rzeszowian Tomasza Lewandowskiego z asem miejscowych i brązowym medalistą IMP Wangiem Zeng Yi. Ich starcie byłoby rewanżem za półfinał mistrzostw kraju, w którym lepszy okazał się Lewandowski. "Lewy", akademicki mistrz Europy, zaliczył w superlidze ostatnio dwa komplety. Z kolei mistrz Europy w deblu "Wandżi", oprócz ostatniej "wpadki" z Jakubem Kosowskim, nie przegrał w rozgrywkach od... 3 września. "Ciężko mi powiedzieć, czy jestem w życiowej formie, bo grywałem już lepsze mecze niż ostatnio. Jednak odkąd w ubiegłym sezonie wygrałem III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, gram znacznie pewniej i lepiej. Dobrze czuję się przy stole, a moja forma jest ustabilizowana" - zdradził Tomasz Lewandowski.

Trzecie w historii derby Podkarpacia, które kończą 7. kolejkę Wschodzący Białystok Superligi, to hit tej serii gier. Początek rywalizacji o prymat na południu kraju dziś o 19.00. Bezpośrednia transmisja spotkania na stronie superliga.com.pl.

PKS Kolping Frac Jarosław (Jewgienij Szczetinin 6-2, Wang Zeng Yi 5-2, Witalij Niechwiedowicz 4-1, trener Kamil Dziukiewicz) 
SPAR extramarket.pl AZS Politechniką Rzeszów (trener Tomasz Lewandowski 7-4, Filip Szymański 4-4, Paweł Chmiel 3-6)

zobacz materiał »
29 października 2013

Mecz tenisa stołowego Jarosław - Toruń

Mecz tenisa stołowego Jarosław - Toruń

zobacz materiał »