5 lipca 2014

Mini Wyścig Solidarności w Jarosławiu

W ramach Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków organizowane są również imprezy dla najmłodszych. Na jarosławskim rynku 5 lipca przed finiszem głównego wyścigu rozegrano zawody dla dzieci do 12 lat, w kilku kategoriach wiekowych. Była to już 6. edycja Mini Wyścigu Kolarskiego „Solidarności" Każdy z uczestników otrzymał dyplom, a trójka najlepszych zawodników w każdej kategorii dziewcząt i chłopców otrzymała nagrody rzeczowe.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 lipca 2014

Serwis informacyjny wydanie 31

Serwis informacyjny wydanie 31

zobacz materiał »
1 lipca 2014

Serwis szkolny wydanie 10

Serwis szkolny wydanie 10

zobacz materiał »
9 lipca 2014

Z wdzięczności za 12-letnią posługę o. Józefa Kiełbasy (OFM)

W tym roku dobiegła końca posługa duszpasterska o. Józefa Kiełbasy (OFM) w Jarosdławiu. 29 czerwca gwardian klasztoru oo. Franciszkanów (OFM) odprawił ostatnią Mszę św. dziękczynną, w której uczestniczyli m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta.

zobacz materiał »
8 lipca 2014

Pogoda na wtorek i kolejne dwa dni

Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (08-10.07.2014) | POLSKA

zobacz materiał »
4 lipca 2014

Sobotni Wyścig Kolarski powodem utrudnień w ruchu !!!

W sobotę na Podkarpacie zawita 25. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności i Olimpijczyków”. Trasa V etapu wyścigu prowadzić będzie ze Strzyżowa do Jarosławia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w tej imprezie i kibicowania kolarzom na trasie przejazdu oraz na mecie.

Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

 

zobacz materiał »