6 sierpnia 2014

Wypadek w Muninie

13-letni rowerzysta ucierpiał wczoraj na skutek potrącenia przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na ul. 3-go Maja w Muninie. Chłopiec, z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem, co było przyczyną zdarzenia.


Wczoraj około godz. 15 w Muninie na ul. 3-go Maja doszło do potrącenia rowerzysty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym podczas omijania  autobusu stojącego w zatoczce, z nieznanych przyczyn potrącił jadącego rowerem w tym samym kierunku chłopca, który z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego był trzeźwy. 
 TX: KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

5 sierpnia 2014

wypadek na Obwodnicy

wypadek na Obwodnicy

zobacz materiał »
22 lipca 2014

Nowe badania w ramach "Ulicy zdrowia”"

5 sierpnia zapraszamy do skorzystania z kolejnych, bezpłatnych badań medycznych w ramach akcji „Ulica zdrowia”! Tym razem po raz pierwszy – oprócz standardowego pakietu - będą prowadzone badania okulistyczne oraz cytologiczne. Przedsięwzięcie jest częścią programu „Bezpieczny Jarosław” i przyciągnęło do tej pory już ok. 1400 osób.

zobacz materiał »
19 lipca 2014

Obchody 71 rocznicy Zbrodni Wołyńskiej

11 lipca minęło 71 lat od „Krwawej niedzieli” - zbrodni dokonanej na Wołyniu przez UON-UPA na polskiej ludności. Od 26 czerwca 2013 r. materialnym symbolem naszej pamięci o tym bestialskim mordzie w którym zginęło ponad 100 tys. rodaków jest tablica ustawiona tuż za bramą Starego Cmentarza.
zobacz materiał »
24 czerwca 2014

"Odpowiedzialnej sprzedaży - Stop 18"

Badanie ankietowe  „Tajemniczy klient” zrealizowane na terenie miasta Jarosławia w dniu 24 czerwca 2014 r.  w ramach programu „Odpowiedzialnej sprzedaży - Stop 18"

zobacz materiał »
4 lipca 2014

Nowy Prezydent w Klubie Rotary w Jarosławiu

4 lipca w Dworze Hetman miało miejsce przekazanie władzy w klubie Rotary. Władzę od dotychczasowego prezydenta Jacka Stańdy przejął w tym roku Piotr Balicki. 

zobacz materiał »