29 sierpnia 2014

Zdrowa dieta i odchudzanie

Dieta a odchudzanie – czym się różnią i jak je wspomagać? Obejrzyj i dowiedz się więcej jak zdrowo jeść i co stosować by schudnąć, bądź utrzymać zdrową dietę.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

29 sierpnia 2014

Ograniczenia w ruchu samochodowym

W związku z organizacją 30 sierpnia br. „Jarmarku Jarosławskiego” na Rynku i w jego obrębie wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym.

zobacz materiał »
23 sierpnia 2014

Dokąd zabrać paszport, a dokąd dowód osobisty?

Dokąd zabrać paszport, a dokąd dowód osobisty?

zobacz materiał »
20 sierpnia 2014

Przedszkole nr 4 może być kolorowe --- "zagłosuj na Jarosław"

Jarosław ma kolejną szansę na wygranie akcji Dulux Let's Colour. Tym razem nasza konkurencja to Gorlice. Za pomocą Facebooka możemy oddać głos na nasze miasto i pomóc dzieciom spędzać czas w kolorowym otoczeniu.

zobacz materiał »
13 sierpnia 2014

Nielegalne przekroczenie granicy w zbiorniku cysterny

Na przejściu granicznym w Korczowej funkcjonariuszka SG pełniąca służbę na kierunku wjazdowym do Polski usłyszała dochodzące z wnętrza tira - cysterny odgłosy osoby wołającej o pomoc.

W związku z podejrzeniem, że w cysternie może znajdować się osoba potrzebująca pomocy, funkcjonariusze natychmiast podjęli działania ratunkowe.

Wewnątrz jednej z komór cysterny znajdował się uwięziony mężczyzna.  Był w stanie skrajnego wycieńczenia. Funkcjonariusze musieli działać szybko.  Temperatura wewnątrz zbiornika była bardzo wysoka i brakowało powietrza. Zaraz po wyjęciu z pojazdu, mężczyzna stracił przytomność.

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili  do udzielania pierwszej pomocy, którą prowadzili aż do czasu przybycia pogotowia ratunkowego. Mężczyzna trafił do szpitala w Jarosławiu. Aktualnie, stan jego zdrowia jest stabilny.

Z zaistniałych okoliczności i zebranych materiałów wynika, że mężczyzna, który nielegalnie i w ukryciu przekroczył granicę - to obywatel Syrii studiujący na Ukrainie.

Decydując się na tak desperacki krok: narażając swoje życie i zdrowie - chciał dotrzeć do Niemiec.

Aktualnie, Straż Graniczna wyjaśnia wszelkie okoliczności w tej sprawie.

zobacz materiał »
13 lipca 2014

Dzień Hetmana 2014

Dzień Hetmana 2014

zobacz materiał »