1 września 2014

Ulica Zdrowia - 2 września przedostatni termin

Tegoroczna edycja „Ulicy zdrowia" w Jarosławiu powoli zbliża się do końca. Jutro, 2 września przedostatnia możliwość bezpłatnego skontrolowania stanu zdrowia. W standardowym pakiecie znajdują się badania: słuchu, stóp, poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego krwi. Przedsięwzięcie realizowane w ramach programu „Bezpieczny Jarosław" przyciągnęło od kwietnia już ponad 2 tys. osób. Serdecznie zapraszamy!

2 września zapraszamy do skorzystania - już po raz szósty w tym roku - z bezpłatnych badań medycznych w ramach akcji „Ulica zdrowia"! Program co miesiąc od 1 kwietnia br. oferuje pakiet bezpłatnych badań medycznych skierowanych do wszystkich, nie tylko mieszkańców miasta. Jutro, 2 września w godz. 10.00-13.00 po raz kolejny zapraszamy na ul. Grodzką i rynek. W standardowym pakiecie znajdują się badania: słuchu, stóp, poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego krwi. Tradycyjnie na rynku pojawi się też Mobilny Punkt Poboru Krwi. Poza wrześniowymi badaniami, przed nami jeszcze jeden termin przedsięwzięcia: 7 października. Do tej pory z bezpłatnych badań skorzystało już ponad 2 tys. osób, a największym zainteresowaniem cieszyły się te, przeprowadzone w sierpniu (657 osób). Zachęcamy do bezpłatnego kontrolowania stanu zdrowia i odwiedzenia punktów „Ulicy zdrowia" na ul. Grodzkiej i rynku! Akcja jest częścią programu „Bezpieczny Jarosław".

Małgorzata Młynarska
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

17 sierpnia 2014

Film z Koronacji już do nabycia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy poinformować, że możliwe jest nabycie filmu z Uroczystości Koronacji wizerunku Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin.

Płyty można zakupić w studio TwojaTV ul. Rynek 6 w godzinach 10-13

Koszt 15zł

zobacz materiał »
29 sierpnia 2014

Zdrowa dieta i odchudzanie

Dieta a odchudzanie – czym się różnią i jak je wspomagać? Obejrzyj i dowiedz się więcej jak zdrowo jeść i co stosować by schudnąć, bądź utrzymać zdrową dietę.

zobacz materiał »
29 sierpnia 2014

Ograniczenia w ruchu samochodowym

W związku z organizacją 30 sierpnia br. „Jarmarku Jarosławskiego” na Rynku i w jego obrębie wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym.

zobacz materiał »
23 sierpnia 2014

Dokąd zabrać paszport, a dokąd dowód osobisty?

Dokąd zabrać paszport, a dokąd dowód osobisty?

zobacz materiał »
20 sierpnia 2014

Przedszkole nr 4 może być kolorowe --- "zagłosuj na Jarosław"

Jarosław ma kolejną szansę na wygranie akcji Dulux Let's Colour. Tym razem nasza konkurencja to Gorlice. Za pomocą Facebooka możemy oddać głos na nasze miasto i pomóc dzieciom spędzać czas w kolorowym otoczeniu.

zobacz materiał »