5 września 2014

System Kolejkowy w Wydziale Komunikacji - konferencja

Już od ponad miesiąca w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Jarosławiu funkcjonuje nowy system kolejkowy. Na specjalnie zorganizowanej dla mediów konferencji mówiono dlaczego wprowadzanie tego systemu było niezbędne oraz czy jego działanie rzeczywiście rozładowało kolejki.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

3 września 2014

ZUS w Szkołach

Warto wiedzieć więcej – to hasło jakie przyświeca nowemu projektowi edukacyjnemu ZUS.

zobacz materiał »
2 września 2014

Pogoda na wtorek i kolejne dwa dni

Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (02-04.09.2014) | POLSKA

zobacz materiał »
1 września 2014

Ulica Zdrowia - 2 września przedostatni termin

Tegoroczna edycja „Ulicy zdrowia" w Jarosławiu powoli zbliża się do końca. Jutro, 2 września przedostatnia możliwość bezpłatnego skontrolowania stanu zdrowia. W standardowym pakiecie znajdują się badania: słuchu, stóp, poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego krwi. Przedsięwzięcie realizowane w ramach programu „Bezpieczny Jarosław" przyciągnęło od kwietnia już ponad 2 tys. osób. Serdecznie zapraszamy!

zobacz materiał »
17 sierpnia 2014

Film z Koronacji już do nabycia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy poinformować, że możliwe jest nabycie filmu z Uroczystości Koronacji wizerunku Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin.

Płyty można zakupić w studio TwojaTV ul. Rynek 6 w godzinach 10-13

Koszt 15zł

zobacz materiał »
29 sierpnia 2014

Zdrowa dieta i odchudzanie

Dieta a odchudzanie – czym się różnią i jak je wspomagać? Obejrzyj i dowiedz się więcej jak zdrowo jeść i co stosować by schudnąć, bądź utrzymać zdrową dietę.

zobacz materiał »