9 września 2014

"Podkarpackie Ulubione" - wybierz Jarosław

Nasze miasto znalazło się w gronie 101 atrakcji województwa podkarpackiego, na które można głosować w plebiscycie zorganizowanym przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Zachęcamy do wyboru aplikacji nr 29 Stare Miasto Jarosławia z Kamienicą Orsettich. Głosowanie trwa do 17 października br.

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zorganizowała plebiscyt pod hasłem „Podkarpackie Ulubione", którego celem jest wyłonienie oraz promocja atrakcji turystycznych cieszących się dużą popularnością wśród turystów i mieszkańców regionu, zwiększenie ruchu turystycznego w województwie oraz powszechnej wiedzy o naszym regionie.

Na liście 101 atrakcji, pod numerem 29 znajduje się Stare Miasto Jarosławia z Kamienicą Orsettich. Zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu właśnie na Jarosław!

GŁOSUJĘ NA JAROSŁAW!

Konkurs trwa do 17 października br., można oddać maksymalnie jeden głos na wybraną atrakcję, a zwycięskimi zostaną pierwsze trzy, które otrzymają ich najwięcej. PROT wyniki opublikuje do 15 października na stronie  www.podkarpackie.travel oraz na portalu społecznościowym Facebook. Spośród wszystkich osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody.

 

Małgorzata Młynarska

Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 września 2014

Cała Polska czytała "Trylogię"

Kiedy 2 lata temu ruszała ogólnopolska akcja Narodowego Czytania, po lekturę „Pana Tadeusza” sięgnęło 60 miast i miasteczek, a w tym roku głośne czytanie „Trylogii” odbywało się już w ponad 1600 miejscach. Jarosław również włączył się do akcji, dzięki Miejskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fredry. Fragmenty „Potopu” związane z naszym miastem odczytał burmistrz Andrzej Wyczawski, który patronował wydarzeniu.

zobacz materiał »
5 września 2014

System Kolejkowy w Wydziale Komunikacji - konferencja

Już od ponad miesiąca w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Jarosławiu funkcjonuje nowy system kolejkowy. Na specjalnie zorganizowanej dla mediów konferencji mówiono dlaczego wprowadzanie tego systemu było niezbędne oraz czy jego działanie rzeczywiście rozładowało kolejki.

zobacz materiał »
3 września 2014

ZUS w Szkołach

Warto wiedzieć więcej – to hasło jakie przyświeca nowemu projektowi edukacyjnemu ZUS.

zobacz materiał »
2 września 2014

Pogoda na wtorek i kolejne dwa dni

Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (02-04.09.2014) | POLSKA

zobacz materiał »
1 września 2014

Ulica Zdrowia - 2 września przedostatni termin

Tegoroczna edycja „Ulicy zdrowia" w Jarosławiu powoli zbliża się do końca. Jutro, 2 września przedostatnia możliwość bezpłatnego skontrolowania stanu zdrowia. W standardowym pakiecie znajdują się badania: słuchu, stóp, poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego krwi. Przedsięwzięcie realizowane w ramach programu „Bezpieczny Jarosław" przyciągnęło od kwietnia już ponad 2 tys. osób. Serdecznie zapraszamy!

zobacz materiał »