14 października 2014

Tygodniowy Serwis Informacyjny

Sprawdź co ciekawego działo się w Jarosławiu od 26.09 do 9.10.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

25 września 2014

Tygodniowy Serwis Informacyjny

Tygodniowy Serwis Informacyjny

zobacz materiał »
9 września 2014

"Podkarpackie Ulubione" - wybierz Jarosław

Nasze miasto znalazło się w gronie 101 atrakcji województwa podkarpackiego, na które można głosować w plebiscycie zorganizowanym przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Zachęcamy do wyboru aplikacji nr 29 Stare Miasto Jarosławia z Kamienicą Orsettich. Głosowanie trwa do 17 października br.

zobacz materiał »
8 września 2014

Cała Polska czytała "Trylogię"

Kiedy 2 lata temu ruszała ogólnopolska akcja Narodowego Czytania, po lekturę „Pana Tadeusza” sięgnęło 60 miast i miasteczek, a w tym roku głośne czytanie „Trylogii” odbywało się już w ponad 1600 miejscach. Jarosław również włączył się do akcji, dzięki Miejskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fredry. Fragmenty „Potopu” związane z naszym miastem odczytał burmistrz Andrzej Wyczawski, który patronował wydarzeniu.

zobacz materiał »
5 września 2014

System Kolejkowy w Wydziale Komunikacji - konferencja

Już od ponad miesiąca w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Jarosławiu funkcjonuje nowy system kolejkowy. Na specjalnie zorganizowanej dla mediów konferencji mówiono dlaczego wprowadzanie tego systemu było niezbędne oraz czy jego działanie rzeczywiście rozładowało kolejki.

zobacz materiał »
3 września 2014

ZUS w Szkołach

Warto wiedzieć więcej – to hasło jakie przyświeca nowemu projektowi edukacyjnemu ZUS.

zobacz materiał »