31 października 2014

Nowe Wiaty Przystankowe

W Jarosławiu zakończył się montaż nowych wiat przystankowych, które zastąpiły stare blaszane konstrukcje. Wiaty wyposażone zostały w wygodne ławki dla pasażerów, kosze na śmieci, boczne gabloty reklamowe oraz tabliczki na rozkład jazdy. Czerwono zielone przystanki pojawiły się przy ulicach: Kruhel Pekiński, Poniatowskiego, Tarnowskiego, Krakowskiej, Kraszewskiego, Pełkińskiej oraz na osiedlu Piłsudskiego.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 października 2014

Akcja "Znicz" 2014

Akcja „Znicz 2014” rozpoczyna się 31 października i potrwa do 3 listopada. Jarosławscy policjanci w tych dniach będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby swoich bliskich. Apelujemy do wszystkich kierowców i pieszych o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i zastosowanie się do znaków i poleceń kierujących ruchem. 

zobacz materiał »
27 października 2014

NIE dla czadu

W związku z zaczynającym się okresem grzewczym, a więc również, wzrostem zagrożeń związanych z przypadkami zatruć tlenkiem węgla, Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu, zwraca się z apelem do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas korzystania z urządzeń grzewczych.

zobacz materiał »
23 października 2014

Serwis Informacyjny

Tygodniowy serwis Informacyjny od 17-23.10.2014

zobacz materiał »
24 października 2014

Kto rozpoznaje mężczyznę w czerwonych rękawiczkach?

Policjanci poszukują sprawcy włamania do piwnicy w bloku nr 8 na osiedlu Armii Krajowej. Z nagrań monitoringu spółdzielni mieszkaniowej policjanci zabezpieczyli wizerunek mężczyzny, który porusza się skradzionym rowerem górskim. Pokrzywdzony rozpoznał, że jest to jego rower. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych rowerzysty w czerwonych rękawiczkach.

zobacz materiał »
17 października 2014

W Radymnie rozdano darmowe jabłka

Prawie 2000 mieszkańców Radymna skorzystało z oferty, którą Miasto Radymno otrzymało od Polskiego Czerwonego Krzyża. Część transportu owoców dostarczono do szkół, przedszkoli oraz świetlic, natomiast pozostałe jabłka rozdano wśród mieszkańców.

zobacz materiał »