2 listopada 2014

Duch w Jarosławiu - Zabawa w Halloween

Dzisiejszego dnia zostaliśmy poinformowani na platformie "DAJZNAĆ" przez widza Marka o nietypowym wydarzeniu, którego sam był świadkiem. Film wytłumaczy wszystko…

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

31 października 2014

Kwesta na rzecz ratowania zabytków starych polskich cmentarzy

Po raz kolejny 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych przed wejściem głównym i bocznym Starego i Nowego Cmentarza w Jarosławiu odbędzie się zbiórka do puszek kwestarskich. Kwesta na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza organizowana jest od 1992r. Od tego czasu dzięki hojności jarosławian oraz dotacjom z budżetu miasta udało się odrestaurować wiele zabytkowych nagrobków. 

zobacz materiał »
31 października 2014

Nowe Wiaty Przystankowe

W Jarosławiu zakończył się montaż nowych wiat przystankowych, które zastąpiły stare blaszane konstrukcje. Wiaty wyposażone zostały w wygodne ławki dla pasażerów, kosze na śmieci, boczne gabloty reklamowe oraz tabliczki na rozkład jazdy.

zobacz materiał »
28 października 2014

Akcja "Znicz" 2014

Akcja „Znicz 2014” rozpoczyna się 31 października i potrwa do 3 listopada. Jarosławscy policjanci w tych dniach będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby swoich bliskich. Apelujemy do wszystkich kierowców i pieszych o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i zastosowanie się do znaków i poleceń kierujących ruchem. 

zobacz materiał »
27 października 2014

NIE dla czadu

W związku z zaczynającym się okresem grzewczym, a więc również, wzrostem zagrożeń związanych z przypadkami zatruć tlenkiem węgla, Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu, zwraca się z apelem do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas korzystania z urządzeń grzewczych.

zobacz materiał »
23 października 2014

Serwis Informacyjny

Tygodniowy serwis Informacyjny od 17-23.10.2014

zobacz materiał »