6 listopada 2014

Puzio Marek PWS

Puzio Marek Powiatowa Wspólnota Samorządowa, powiat jarosławski; lista nr 20

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

5 listopada 2014

Jarosław w Faktach RMF FM - ODDAJ SWÓJ GŁOS!

W najbliższą sobotę żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM może zaparkować w Jarosławiu. Jesteśmy wśród 6 miast, na które można głosować w realizowanych co tydzień audycjach „Twoje Miasto w Faktach RMF FM”. Reporterzy odkrywają piękno polskich miast, opowiadają o historii, zabytkach, czy lokalnych ciekawostkach. Głosowanie trwa do jutra 6 listopada, do godz. 12.00. Zapraszamy!

zobacz materiał »
31 października 2014

Serwis Informacyjny

Tygodniowy Serwis Informacyjny od 23-30.10.2014

zobacz materiał »
2 listopada 2014

Duch w Jarosławiu - Zabawa w Halloween

Dzisiejszego dnia zostaliśmy poinformowani na platformie "DAJZNAĆ" przez widza Marka o nietypowym wydarzeniu, którego sam był świadkiem. Film wytłumaczy wszystko…
zobacz materiał »
31 października 2014

Kwesta na rzecz ratowania zabytków starych polskich cmentarzy

Po raz kolejny 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych przed wejściem głównym i bocznym Starego i Nowego Cmentarza w Jarosławiu odbędzie się zbiórka do puszek kwestarskich. Kwesta na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza organizowana jest od 1992r. Od tego czasu dzięki hojności jarosławian oraz dotacjom z budżetu miasta udało się odrestaurować wiele zabytkowych nagrobków. 

zobacz materiał »
31 października 2014

Nowe Wiaty Przystankowe

W Jarosławiu zakończył się montaż nowych wiat przystankowych, które zastąpiły stare blaszane konstrukcje. Wiaty wyposażone zostały w wygodne ławki dla pasażerów, kosze na śmieci, boczne gabloty reklamowe oraz tabliczki na rozkład jazdy.

zobacz materiał »