21 listopada 2014

Wyniki wyborów w Radymnie

WYBORY BURMISTRZA MIASTA RADYMNO

Obwód Nr 1 - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. ul. Sienkiewicza
liczba uprawnionych do głosowania - 1518
liczba wydanych kart - 847, liczba kart wyjętych z urny - 846
liczba głosów ważnych - 839
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
PIROŻEK Wiesław - KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 391
ROMAN Krzysztof Stanisław - KWW Odnówmy Radymno - 448

Obwód Nr 2 - Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych, ul. Zlota Góra 13
liczba uprawnionych do głosowania - 870
liczba wydanych kart - 469, liczba kart wyjętych z urny - 469
liczba głosów ważnych - 463
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
PIROŻEK Wiesław - KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 210
ROMAN Krzysztof Stanisław - KWW Odnówmy Radymno - 253

Obwód Nr 3 - Przedszkole Samorządowe, ul. Kazimierza Wielkiego 4
liczba uprawnionych do głosowania - 2170
liczba wydanych kart - 1199, liczba kart wyjętych z urny - 1199
liczba głosów ważnych - 1179
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
PIROŻEK Wiesław- KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 609
ROMAN Krzysztof Stanisław - KWW Odnówmy Radymno - 570

Łącznie:
liczba uprawnionych do głosowania - 4558
liczba oddanych głosów ważnych - 2481 (54,43%)
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów: 
PIROŻEK Wiesław - KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 1210 (48,77% oddanych głosów ważnych)
ROMAN Krzysztof Stanisław - KWW Odnówmy Radymno - 1271 (51,23% oddanych głosów ważnych)


 

WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W RADYMNIE

Okręg nr 1.
Uprawnionych do głosowania 306
oddanych głosów 161, w tym głosów ważnych 156
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
BORUTA Paweł Michał - zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość - 43
JACKOWSKI Marek - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 66
ROMANKIEWICZ Adam - zgłoszony przez KWW Radymno 2014 - 47

Okręg nr 2.
Uprawnionych do głosowania 317
oddanych głosów 169, w tym głosów ważnych 158
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
GIL Augustyn - zgłoszony przez KW Polskie Stronnictwo Ludowe - 47
KRYCZYŃSKI Lesław Leon - zgłoszony przez KWW Odnówmy Radymno - 65
ZAJĄC Jacek - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 46

Okręg nr 3.
Uprawnionych do głosowania 310
oddanych głosów 174, w tym głosów ważnych 172
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
TRZEŚNIOWSKA Janina - zgłoszona przez KW Prawo i Sprawiedliwość - 42
BURBEŁO Joanna Maria - zgłoszona przez KWW Odnówmy Radymno - 74
LECHOWICZ Artur Czesław - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 56

 Okręg nr 4.
Uprawnionych do głosowania 330
oddanych głosów 200, w tym głosów ważnych 195

Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
WOŁOS Halina - zgłoszona przez KWW Odnówmy Radymno - 41
MARCIAK Zygmunt Roman - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 101
CZYŻ Andrzej Zdzisław - zgloszony przez KWW Radymno 2014 - 53

Okręg nr 5.
Uprawnionych do głosowania 255
oddanych głosów 141, w tym głosów ważnych 136
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
MAZIARZ Andrzej Jan - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 55
PIZIURNY Mieczysław Józef - zgłoszony przez KWW Radymno 2014 - 81

Okręg nr 6.
Uprawnionych do głosowania 292
oddanych głosów 165, w tym głosów ważnych 156
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
ANDREJKO Tomasz Wojciech - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 75
KALISZ Anna Katarzyna - zgłoszona przez KWW Radymno 2014 - 35
MROZIAK Krystyna Maria - zgłoszona przez KWW Krystyna Mroziak - 46

Okręg nr 7.
Uprawnionych do głosowania 298
oddanych głosów 171, w tym głosów ważnych 167
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
MIKOŚ Zdzisław Władysław - zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość - 36
GNIEWEK Dariusz Andrzej - zgłoszony przez KWW Odnówmy Radymno - 94
MIŚKO Andrzej Marek - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 37

Okręg nr 8.
Uprawnionych do głosowania 280
oddanych głosów 132, w tym głosów ważnych 121
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
PACEK Andrzej Mikołaj - zgłoszony przez KWW Odnówmy Radymno - 59
LIZOŃ Maciej Józef - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 62

Okręg nr 9.
Uprawnionych do głosowania 303
oddanych głosów 170, w tym głosów ważnych 160
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
GLINIANY Dariusz Łukasz - zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość - 13
PILISZKO Edward Franciszek - zgłoszony przez KWW Odnówmy Radymno - 84
MIĘDLAR Robert - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 63

Okręg nr 10.
Wybory nie odbyły się - Uchwała Nr 9/2014 Miejskiej Komisji Wyborczej z dnia 6 listopada 2014 r. w sprawie nieprzeprowadzania głosowania w okręgu wyborczym nr 10 w wyborach do Rady Miejskiej w Radymnie zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Okręg nr 11.
Uprawnionych do głosowania 317
oddanych głosów 166, w tym głosów ważnych 157
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
ZIELIŃSKI Tomasz - zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość - 81
BOSAK Barbara Ewa - zgłoszona przez KWW Odnowmy Radymno - 20
DUBIEL-KORZEPA Aneta Joanna - zgłoszona przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 56

Okręg nr 12.
Uprawnionych do głosowania 337
oddanych głosów 218, w tym głosów ważnych 212
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
LUFT Marta Janina - zgłoszona przez KWW Odnówmy Radymno - 61
KURDYBACHA Bogumiła - zgłoszona przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 95
HALWA Elżbieta - zgłoszona przez KWW Radymno 2014 - 56

Okręg nr 13.
Uprawnionych do głosowania 276
oddanych głosów 162, w tym głosów ważnych 158
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
NASIEWICZ Edyta Barbara - zgłoszona przez KWW Odnówmy Radymno - 68
PAWLIK Witold Krzysztof - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 90

Okręg nr 14.
Uprawnionych do głosowania 331
oddanych głosów 166, w tym głosów ważnych 157
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
TRUDZIK Lesław Jan - zgłoszony przez KWW Odnówmy Radymno - 66
DIAWOŁ Mariusz - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 91

Okręg nr 15.
Uprawnionych do głosowania 290
oddanych głosów 157, w tym głosów ważnych 153
Na poszczególnych kandydatów oddano głosów:
WOŁOSZ Tadeusz - zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość - 37
KARKOWSKI Leszek Jan - zgłoszony przez KWW Odnówmy Radymno - 24
PORĘBA Zbigniew - zgłoszony przez KWW Wybierzmy Dobro Radymna - 92

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

11 listopada 2014

Święto Niepodległości w Tryńczy

Święto Niepodległości w Tryńczy

zobacz materiał »
4 listopada 2014

Ostatnia Uroczysta Sesja Rady Powiatu tej kadencji

4 listopada Rada Powiatu Jarosławskiego spotkała się po raz ostatni w dobiegającej końca kadencji, na 54. sesji powiatowej. 

zobacz materiał »
29 października 2014

Pikieta w obronie Fabryki Wagonów

28 października o godz. 10:00 przed bramą wejściową Fabryki Wagonów w Gniewczynie Łańcuckiej odbyła się pikieta, w której uczestniczył Piotr Duda – przewodniczący NSZZ Solidarność

zobacz materiał »
16 października 2014

Jarosławskie schronisko najlepsze w województwie

W ramach wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki, 4 października 2014 r. na stacji Kolejki Leśnej w Majdanie k. Cisnej w Bieszczadach, odbyło się podsumowanie 54. Wojewódzkiego Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Prezesa Fundacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej Mariusza Wermińskiego.

zobacz materiał »
5 października 2014

Biesiada "Nad Morawskim Łęgiem"

W Morawsku w niedzielę 5 października odbyła się II Biesiada na Morawskim Łęgiem. Zespoły uczestniczące w imprezie zaprezentowały tradycyjne potrawy gotowane z kapusty, chleb wypiekany według dawnych przepisów, autentyczne przedmioty dawnego gospodarstwa domowego oraz inscenizowane piosenki o tematyce kulinarnej."

zobacz materiał »