30 listopada 2014

Kolizja na rondzie przy ul.Pruchnickiej

Kolizja na rondzie przy ul.Pruchnickiej

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 listopada 2014

Odsłonięcie Tablicy na Domu Samodzielności

Jarosławskie koło PSOUU w nowoczesnym spełniającym wszystkie standardy Domu Samodzielności realizuje projekt pn. „Trening samodzielności drogą do autonomii i niezależności życiowej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”. Realizacja tego innowacyjnego projektu jest możliwa dzięki środkom otrzymanym od duńskich Fundacji Velux. Wsparły one również działające w naszym mieście Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Dzięki otrzymanym 3 mln zł Stowarzyszenie realizuje innowacyjny projekt pn. „Trening samodzielności - droga do autonomii i niezależności życiowej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną".

zobacz materiał »
26 listopada 2014

Ruszyła SZLACHETNA PACZKA 2014

Czerwone flagi, podniosła atmosfera, kilkuset wyjątkowych ludzi, wśród nich znani sportowcy i ambasadorzy Paczki, a na ich czele ks. Jacek WIOSNA Stryczek! Oznacza to, że w projekcie nadeszła wyjątkowa chwila – na stronie szlachetnapaczka.pl została otwarta baza potrzebujących rodzin – każdy może wybrać jedną z nich i przygotować paczkę, czyli konkretną pomoc.

zobacz materiał »
25 listopada 2014

Porzucony pies na obwodnicy miasta

Każda moneta ma dwie strony. Nie wszystko co na pierwszy rzut oka wydaje nam się oczywiste rzeczywiście takie jest i na szczęście było tak również w tej historii.

W związku z różnymi komentarzami informujemy, iż z tego co wiadomo na dzień dzisiejszy, pies prawdopodobnie zerwał się z posesji i uciekł.  Nie wiadomo dlaczego znalazł się na obwodnicy, ale jakiś przezorny kierowca, który widział błąkającego się psa z ciągnącym się za nim łańcuchem, wysiadł z samochodu i przywiązał go do barierki. Dzięki temu prawdopodobnie pies żyje.

zobacz materiał »
24 listopada 2014

„Jeden test. Dwa życia”

„Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka”

zobacz materiał »
24 listopada 2014

Wielka Uliczna Zbiórka Darów i wielkie serce jarosławian

85 wolontariuszy zachęcało wczoraj (23.11) jarosławian do wsparcia akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Dzięki hojności mieszkańców miasta w ubiegłym roku udało się zebrać ponad 2 tony darów, z których 300 dzieci i ich rodziny otrzymały świąteczne paczki. Wczorajsza Wielka Uliczna Zbiórka Darów również była bardzo udana. Do MOPS-u trafiło pół tony trwałej żywności, 120 kg słodyczy, zabawki, czy środki czystości. Segregacja darów wciąż trwa i jest ich znacznie więcej. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

zobacz materiał »