28 listopada 2014

Andrzejkowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

28 listopada odbył się w hali MOSiR Andrzejkowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta Jarosławia zorganizowany przez parafialny klub sportowy KOLPING FRAC Jarosław. W turnieju wystartowało 85 zawodników.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 grudnia 2014

2.Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w Tenisie Stołowym

W Nowej Sarzynie odbyły się 2.Grand Prix Podkarpacia Żaków i Skrzatów w Tenisie Stołowym.Miejscem zmagań były obiekty Miejskiego Sportu i Rekracji.

zobacz materiał »
13 grudnia 2014

Kolping - Gwiazda 3:2

Ostatni mecz Kolpinga w tym roku zakończył się ósmym zwycięstwem z rzędu. Nasza drużyna pokonała w 11. kolejce superligi Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:2.

zobacz materiał »
7 grudnia 2014

Podwójny sukces!

"Najbardziej cieszy mnie przełamanie Witalika Niechwiedowicza. Jego wygrana i zwycięstwo drużyny to dla nas podwójny sukces" - przyznał trener Kolpinga Frac Jarosław Kamil Dziukiewicz po meczu z Morlinami Ostróda.

zobacz materiał »
6 grudnia 2014

Kolping pokonał Morliny Ostróda 3:2

Po ponad trzygodzinnym i stojącym na wysokim poziomie boju Kolping pokonał Morliny Ostróda 3:2 w meczu 11. kolejki superligi rozegranym "awansem".

zobacz materiał »
29 listopada 2014

Szóste zwycięstwo z rzędu!

Kolping Frac Jarosław nie zwalnia tempa. W meczu 8. kolejki superligi drużyna wygrała na wyjeździe z Dojlidami Białystok 3:1!

zobacz materiał »