14 marca 2015

Policjanci z Jarosławia poszukują zaginionego 52-latka

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniegoKazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu, oddalając się w nieustalonym kierunku. Z informacji przekazanych przez pracowników placówki wynika, że zaginiony nie miał przy sobie żadnych dokumentów, telefonu komórkowego, ani pieniędzy. Do chwili obecnej mężczyzny nie odnaleziono. Informacje o poszukiwaniach zaginionego znajdziesz tutaj i tutaj.

Rysopis:
wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała, waga około 50-60 kg, włosy ciemne krótkie, oczy ciemne piwne. W chwili zaginięcia mężczyzna nie miał wąsów. Z miejsca zamieszkania wyszedł ubrany w zieloną kurtkę typu ¾, ciemne spodnie, koszulę w kratkę oraz czapkę zimową.


Informacje:

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50 tel. (16) 624 03 10, (16) 624 03 11 lub z nr alarmowym 997.

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 kwietnia 2015

Tragiczny wypadek

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Obroki (pow. kraśnicki).

zobacz materiał »
10 marca 2015

Trzeźwy poranek

9 marca na terenie naszego powiatu policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Patrole sprawdzały trzeźwość kierujących pojazdami. W czasie tych działań policjanci skontrolowali 1948 kierujących. Funkcjonariusze udaremnili jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym i dwóm kierowcom, którzy wsiedli za kierownicę w stanie po użyciu alkoholu. Nietrzeźwy obywatel Ukrainy odpowie w trybie przyśpieszonym.

zobacz materiał »
28 lutego 2015

W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu w Jarosławiu

W niedzielę w Jarosławiu wystąpią utrudnienia w ruchu. O godz. 12 rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” spod pomnika kpt. Władysława Koby. Na godz. 15.30 planowane jest rozpoczęcie marszu „Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych”, również z tego samego miejsca. Na czas planowanych uroczystości wystąpią utrudnienia w ruchu.

zobacz materiał »
7 lutego 2015

Poszukujemy podejrzewanego o kradzież portfela

Jarosławscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło 23 stycznia 2015 r. w jednym z jarosławskich sklepów. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny na zdjęciu prosimy o pomoc.

zobacz materiał »
31 stycznia 2015

Nietrzeźwy sprawca kolizji

Za spowodowanie kolizji drogowej, uszkodzenie ogrodzenia posesji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 27-latek z Jarosławia. W Szówsku na łuku drogi nietrzeźwy kierowca nie zapanował nad volkswagenem touranem, uderzył w ogrodzenie a potem jego pojazd zapalił się. Policjanci ustalili, że 27-latek ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

zobacz materiał »