10 marca 2015

Rekolekcje Wielkopostne dla szkół średnich

Uczniowie z Zespołu Szkól Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefa Banacha w Jarosławiu, Zespól Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu, Zespól Szkół- Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu, Zespól Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego,oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jarosławiu uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych, które odbyły się 9-10 marca 2015 roku w Kolegiacie pw. Bożego Ciała .

Rekolekcje przyciągnęły sporą liczbę słuchaczy, głównie za przyczyną ojca prowadzącego, który porwał młodzież nie samą postawą duchową, a przemówił do nich językiem Hip- hopu, gdyż wspomniany pasterz zajmuje się rapem, a w przyszłym roku wydaje własną płytę, w której wspomnianą muzyka będzie chwalił Boga.

Zajęcia rekolekcyjne rozpoczęły się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, następnie młodzież wraz z duchownymi, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi w procesji przeszła do Kolegiaty

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

26 lutego 2015

Spotkanie wyborcze Janusza Korwina-Mikkego

26 lutego odbyła się Kampania Wyborcza tegorocznego kandydata na prezydenta – Janusza Korwina – Mikikego w budynku Państwowej Wyższej Szkoły im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. .

zobacz materiał »
14 lutego 2015

Bal Charytatywny Klubu Rotary

14 lutego miał miejsce bal dobroczynny Klubu Rotara. Jak wiadomo, liczy się cel, a był on jak najbardziej  szlachetny. 

zobacz materiał »
3 lutego 2015

Swięto Błażeja

Dzisiaj jest święto Błażeja jeden z jarosławskich artystów twórczo ...

zobacz materiał »
1 lutego 2015

Matki Bożej Gromnicznej

W dniu święta Matki Bożej Gromnicznej jeden z jarosławskich artystów twórczo o tym święcie.

zobacz materiał »
23 stycznia 2015

SPANP

Społeczna Podkarpacka Akademia Najlepszych Praktyk powstała z inicjatywy ZUS w Rzeszowie i ma na celu dostarczenie mieszkańcom podkarpacia wsparcie w dostępie do informacji potzrebnych do funkcjonowania w otoczeniu formalno - prawnym.

zobacz materiał »