28 kwietnia 2015

Solo Dance - eliminacje

28 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyły się taneczne eliminacje do VII już konkursu  – Solo Dance 2015. Turniej skierowany był dla dzieci i młodzieży chcącej zaprezentować swoje umiejętności na scenie przed szerszą publicznością. Kwalifikacje odbyły się w czterech kategoriach wiekowych – dzieci 4-8, 9-12, 13-16 oraz młodzież powyżej 16 roku życia. Konkurs rozstrzygało  trzyosobowe utytułowane jury: choreograf dziecięcego zespołu tanecznego „Uśmiech” – Małgorzata Ogród, instruktor tańca ludowego, towarzyskiego i współczesnego, choreograf zespołu „Taneczne Harce” – Paulina Paszek-Kruczyńska oraz długoletni tancerz zespołu pieśni i tańca „Połoniny” – Piotr Florczak.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

3 marca 2015

"Zespół Vox Angeli - ambasador Kilometrów Dobra"

Zespół Vox Angeli znalazł się w gronie pomagających i biorących udział w akcji - „Kilometry Dobra”, wspierając tym samym Mikołajkowe Przedszkole Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu. Sami muzycy namawiają do udziału w tej szczytnej akcji dobroczynnej. Liczy się każda złotówka.

zobacz materiał »
11 marca 2015

XX Artystyczne Spotkanie Dzieci i Młodzieży

XX Artystyczne Spotkanie Dzieci i Młodzieży już za nami! Koncert galowy odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu 13 marca br. Jak wspomnieli zaproszeni goście, w spotkaniu z roku na rok bierze udział  coraz więcej uczestników. 

zobacz materiał »
8 marca 2015

W światłach Broadwayu

Świat operetki oraz musicalu to świat, w którym śpiewa się i tańczy emocje, bo stają się one zbyt silne, by je wypowiedzieć.

zobacz materiał »
9 marca 2015

Spotkania artystyczne - dzień pierwszy

Spotkania artystyczne - dzień pierwszy.

zobacz materiał »
7 marca 2015

W świecie argentyńskiego tanga

Koncert w wykonaniu zespołu MaGuSz TRIO.

zobacz materiał »