8 kwietnia 2015

Najpiekniejsza pisanka wielkanocna

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie działa bez zarzutu. Współtworzy kulturę lokalnej społeczności i rozwija jej pasje i umiejętności, kreując przy tym aktywne postawy uczestnictwa w społeczeństwie. Ostatnio swoimi zdolnościami mogły pochwalić się dzieci i młodzież uczestnicząca w konkursie na „Wielkanocną Pisankę”, organizowanym naturalnie przez MOK. 8 kwietnia byliśmy właśnie obecni na uroczystym finale VI już edycji tego konkursu, w którym udział wzięło ponad 30 uczestników z klas podstawowych oraz gimnazjalnych.  W konkursie na przystrojenie pisanek można było korzystać z dowolnych technik. Granicą była tylko wyobraźnia uczestników. Najbardziej cieszyły się kolorowe, „świecące” przystrojenia, w szczególności cekiny. Wygrały te – najbardziej nietypowe.

Kolejne imprezy organizowane przez MOK, to przede wszystkim: kolejny etap konkursu piosenki „Wygraj Sukces” oraz III bieg majówkowy. Razem z Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury – Panią Dorotą Gunią serdecznie zapraszamy Państwa, dzieci oraz młodzież do aktywnego uczestnictwa.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 kwietnia 2015

Adaptacja piwnic pod kamienicami 4,5,6 w rynku

Przy sprzyjających wiatrach już od września bieżącego roku jarosławianie będą mogli poszczycić się nową atrakcją turystyczną w swoim mieście.  

zobacz materiał »
25 marca 2015

II Powiatowy Konkurs „Śladami Wielkich Poetów”

Literatura, sztuka, poezja stanowią pewnego rodzaju przygodę, która od wczesnych lat dzieciństwa nieugięcie towarzyszy nam w życiu. Uczy nas refleksji oraz obrazuje prawdy i reguły rządzące naszym światem, dlatego też propagowanie twórczości literackiej czy też „Wielkich Poetów”, zwłaszcza rodzimych, pochodzących z naszego państwa jest bardzo istotne dla rozwoju młodego pokolenia. Na szczęście nie zapominają o tej prawdzie w Jarosławiu. 

zobacz materiał »
26 marca 2015

Eliminacje do 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Młodzież na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury   ze szkół ponadgimnzjalnych z powiatu jarosławskiego zmierzyła się w eliminacjach, które wyłoniły reprezentantów do kolejnego etapu. 

zobacz materiał »
3 kwietnia 2015

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

zobacz materiał »
3 kwietnia 2015

MOK w Jarosławiu - dzień Teatru

W piątek 27 marca Jarosławska Grupa Teatralna PLASTER po raz kolejny przyłączyła do obchodzonego na całym świecie Międzynarodowego Dnia Teatru. Impreza wystartowała o 17.00 na sali widowiskowej MOK Jarosław. Na początku  już wśród aktorów którzy zaczęli grać spektakl odczytane zostało orędzie Krzysztofa Warlikowskiego.

zobacz materiał »