20 kwietnia 2015

Tragiczny wypadek

Do wypadku doszło tuż przed godziną 18.00 w miejscowości Obroki na drodze krajowej nr 19. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volvo S40 z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Do prowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadący samochodem marki Audi A3.

W wyniku zderzenia pojazdów śmierć poniósł 24 letni kierujący audi oraz jego 24-letnbia pasażerka, a także kierujący volvo 35-latek. Wypadek przeżyła tylko jedna osoba. Jest nią 25-letnia pasażerka samochodu marki Volvo. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

[za http://www.dziennikwschodni.pl]

"Dominika i Mateusz mieli się za miesiąc pobrać. W sobotę prawdopodobnie rozwozili zaproszenia na swój ślub."

źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

10 marca 2015

Trzeźwy poranek

9 marca na terenie naszego powiatu policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Patrole sprawdzały trzeźwość kierujących pojazdami. W czasie tych działań policjanci skontrolowali 1948 kierujących. Funkcjonariusze udaremnili jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym i dwóm kierowcom, którzy wsiedli za kierownicę w stanie po użyciu alkoholu. Nietrzeźwy obywatel Ukrainy odpowie w trybie przyśpieszonym.

zobacz materiał »
28 lutego 2015

W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu w Jarosławiu

W niedzielę w Jarosławiu wystąpią utrudnienia w ruchu. O godz. 12 rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” spod pomnika kpt. Władysława Koby. Na godz. 15.30 planowane jest rozpoczęcie marszu „Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych”, również z tego samego miejsca. Na czas planowanych uroczystości wystąpią utrudnienia w ruchu.

zobacz materiał »
7 lutego 2015

Poszukujemy podejrzewanego o kradzież portfela

Jarosławscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło 23 stycznia 2015 r. w jednym z jarosławskich sklepów. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny na zdjęciu prosimy o pomoc.

zobacz materiał »
31 stycznia 2015

Nietrzeźwy sprawca kolizji

Za spowodowanie kolizji drogowej, uszkodzenie ogrodzenia posesji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 27-latek z Jarosławia. W Szówsku na łuku drogi nietrzeźwy kierowca nie zapanował nad volkswagenem touranem, uderzył w ogrodzenie a potem jego pojazd zapalił się. Policjanci ustalili, że 27-latek ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

zobacz materiał »
30 stycznia 2015

Poszukujemy podejrzewanego o kradzież pieniędzy

Jarosławscy policjanci poszukują sprawcę kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 15 stycznia 2015r. w Jarosławiu. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciu, prosimy o pomoc.

zobacz materiał »