27 kwietnia 2015

Masz Talent 2015

Masz Talent to konkurs, który na stałe wpisał się kulturę miasta. Organizatorem konkursu który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem jest Pani Alicja Zając - prezes Jarosławskiego Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Celem imprezy jest wyłonienie młodych i nowych talentów na miarę gwiazd.
15.04.2015 w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyły się kolejne eliminacje "Masz Talent". Podczas przesłuchania zostali wyłonieni finaliści którzy zaprezentują swoje niezwykłe talenty w dniu 2.05.2015 o godz. 17.00 w trakcie Jarosławskich Majówek na rynku podczas Finału Konkursu.
 
W eliminacjach wzięło udział 27 osób.
Lista osób zakwalifikowanych do finału i kategorie, w których wystąpiły:
 
- Adrianna Socha    śpiew
- Jarosław Dominik  Akordeon
- Nina Frendo   taniec
- Kacper Dąbrowski  śpiew
- zespół “BLACK ROSES”  śpiew
- Izabela Skrzypek Śpiew
- Ewa Trojniak śpiew
- Mateusz Wolwowicz  taniec
- Paweł Surdej  taniec
- Katarzyna Wygnaniec  śpiew
- Duet siostry Katarzyna i Aleksandra Wygnaniec  śpiew
- Milena Czereba  spiew

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 marca 2015

Dzień Teatru

Jarosławska Grupa Teatralna PLASTER po raz kolejny przyłączyła do obchodzonego na całym świecie Międzynarodowego Dnia Teatru. Impreza wystartowała o 17.00 na sali widowiskowej MOK Jarosław. Na początku  już wśród aktorów którzy zaczęli grać spektakl odczytane zostało orędzie Krzysztofa Warlikowskiego.

zobacz materiał »
8 kwietnia 2015

Najpiekniejsza pisanka wielkanocna

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie działa bez zarzutu. Współtworzy kulturę lokalnej społeczności i rozwija jej pasje i umiejętności, kreując przy tym aktywne postawy uczestnictwa w społeczeństwie. 

zobacz materiał »
12 kwietnia 2015

Adaptacja piwnic pod kamienicami 4,5,6 w rynku

Przy sprzyjających wiatrach już od września bieżącego roku jarosławianie będą mogli poszczycić się nową atrakcją turystyczną w swoim mieście.  

zobacz materiał »
25 marca 2015

II Powiatowy Konkurs „Śladami Wielkich Poetów”

Literatura, sztuka, poezja stanowią pewnego rodzaju przygodę, która od wczesnych lat dzieciństwa nieugięcie towarzyszy nam w życiu. Uczy nas refleksji oraz obrazuje prawdy i reguły rządzące naszym światem, dlatego też propagowanie twórczości literackiej czy też „Wielkich Poetów”, zwłaszcza rodzimych, pochodzących z naszego państwa jest bardzo istotne dla rozwoju młodego pokolenia. Na szczęście nie zapominają o tej prawdzie w Jarosławiu. 

zobacz materiał »
26 marca 2015

Eliminacje do 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Młodzież na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury   ze szkół ponadgimnzjalnych z powiatu jarosławskiego zmierzyła się w eliminacjach, które wyłoniły reprezentantów do kolejnego etapu. 

zobacz materiał »