3 marca 2015

"Zespół Vox Angeli - ambasador Kilometrów Dobra"

Zespół Vox Angeli znalazł się w gronie pomagających i biorących udział w akcji - „Kilometry Dobra”, wspierając tym samym Mikołajkowe Przedszkole Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu. Sami muzycy namawiają do udziału w tej szczytnej akcji dobroczynnej. Liczy się każda złotówka. Przypomnijmy, że kampania „Kilometrów Dobra” to w pełni transparentne przedsięwzięcie. Każdy z nas może wziąć w niej udział - wybrać rodzaj pomocy, organizację, której pomoże oraz cel jaki wesprze a wszystko to w ramach głównego a zarazem wspólnego celu - bicia przez Polskę rekordu Guinnessa. Kampania rozpoczęła się 3 marca 2015 roku a jej finał zaplanowano na ostatni dzień maja. Organizacje partnerskie biorące udział w przedsięwzięciu podejmą próbę ułożenia nieprzerwanego ciągu z monet o nominale złotówki aby pobić dotychczasowych rekordzistów – austriacką organizację BG/ BORG Kirchdorf an der Krems, która 3 lata temu ułożyła ciąg o długości 75,24 km, składający się z miliona jednocentówek euro.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

11 marca 2015

XX Artystyczne Spotkanie Dzieci i Młodzieży

XX Artystyczne Spotkanie Dzieci i Młodzieży już za nami! Koncert galowy odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu 13 marca br. Jak wspomnieli zaproszeni goście, w spotkaniu z roku na rok bierze udział  coraz więcej uczestników. 

zobacz materiał »
8 marca 2015

W światłach Broadwayu

Świat operetki oraz musicalu to świat, w którym śpiewa się i tańczy emocje, bo stają się one zbyt silne, by je wypowiedzieć.

zobacz materiał »
9 marca 2015

Spotkania artystyczne - dzień pierwszy

Spotkania artystyczne - dzień pierwszy.

zobacz materiał »
7 marca 2015

W świecie argentyńskiego tanga

Koncert w wykonaniu zespołu MaGuSz TRIO.

zobacz materiał »
4 marca 2015

Śpiewaj razem z nami

Eliminacje powiatowe imprezy prezentującej dorobek artystyczny (wokalno-instrumentalny) dzieci młodzieży do 17 lat.

zobacz materiał »