10 maja 2015

Mecz charytatywny

Dzięki Pani Monice Broszko chyba nie ma wielu osób w Jarosławiu, które nie słyszałyby o organizowanej już od dwóch miesięcy wielkiej akcji - „Kilometry Dobra”. Bardzo aktywna i przedsiębiorcza koordynatorka zrobiła chyba wszystko aby poinformować i zachęcić do udziału w tak szlachetnej idei. Razem z organizatorkami – siostrami Klasztoru Benedyktynek, odwiedziły i namawiały radnych do popularyzacji tego wydarzenia na ostatniej sesji rady naszego miasta. Ostatnio natomiast za pośrednictwem Pani Moniki – 9 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 10 w Jarosławiu, został zorganizowany charytatywny mecz piłki nożnej. Udział w nim wzięły reprezentacje Urzędu Miasta, Starostwa, Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Parafii NMP Królowej Polski. Finał „Kilometrów Dobra” już za 3 tygodnie a wtedy, w dniu 31 maja spotkamy się wszyscy na jarosławskim rynku i wspólnie ze Starostwem i Urzędem Miasta będziemy próbowali pobić rekord Polski (a wraz z innymi miastami - rekord Guinnessa) układając jednozłotowe monety, które potem przejdą na konto budowy nowego przedszkola przy Klasztorze Benedyktynek.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 maja 2015

Wypadek w Mokrej

4 maja około godziny 12.00 doszło do wypadku w miejscowości Mokra. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Hondą Civic 22 latek, wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

zobacz materiał »
6 maja 2015

Problem z ul. Matusza

Apel jarosławskiego radnego – Pana Mariusza Waltera, który zwraca się z desperacką prośbą o poparcie przez władze naszego miasta remontu ulicy im. Burmistrza Jerzego Matusza. 

zobacz materiał »
5 maja 2015

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

Dzień walki z dyskryminacją, nazywany również „Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną” został także zorganizowany w Jarosławiu.

zobacz materiał »
3 maja 2015

Kandydat na prezydenta w Jarosławiu

Wybory prezydenckie już niedługo. Z tej okazji w dniu 3 maja nasze miasto odwiedził kolejny kandydat na Prezydenta Polski, tym razem wywodzący się z Ruchu Narodowego – Marian Kowalski

zobacz materiał »
30 kwietnia 2015

Miedzynarodowy Dzień Tańca

30 kwietnia 2015 z okazji - przypadającego na dzień 29 kwietnia, Międzynarodowego Dnia Tańca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu można było podziwiać występy estradowe wielu popularnych zespołów tanecznych. 

zobacz materiał »