21 maja 2015

Vox Angeli w Jarosławiu

Zespół Vox Angeli znalazł się w gronie pomagających i biorących udział w akcji - „Kilometry Dobra”, wspierając tym samym Mikołajkowe Przedszkole Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu.

Sami muzycy namawiają do udziału w tej szczytnej akcji dobroczynnej. Liczy się każda złotówka. Przypomnijmy, że kampania „Kilometrów Dobra” to w pełni transparentne przedsięwzięcie. Każdy z nas może wziąć w niej udział - wybrać rodzaj pomocy, organizację, której pomoże oraz cel jaki wesprze a wszystko to w ramach głównego a zarazem wspólnego celu - bicia przez Polskę rekordu Guinnessa.

Kampania rozpoczęła się 3 marca 2015 roku a jej finał zaplanowano na ostatni dzień maja. Organizacje partnerskie biorące udział w przedsięwzięciu podejmą próbę ułożenia nieprzerwanego ciągu z monet o nominale złotówki aby pobić dotychczasowych rekordzistów – austriacką organizację BG/ BORG Kirchdorf an der Krems, która 3 lata temu ułożyła ciąg o długości 75,24 km, składający się z miliona jednocentówek euro.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 maja 2015

Recital Aleksandra Kozińskiego

Recital fortepianowy Aleksandra Kozińskiego

zobacz materiał »
12 maja 2015

Koncert Laureatów XXV Konkursu Piosenki „O złoty Klucz do Sławy”

7 maja o godzinie 17.00 w sali widowiskowej MOK w Jarosławiu mogliśmy podziwiać koncert laureatów XXV edycji konkursu „O złoty klucz do sławy”. W koncercie wystąpiły zespoły oraz 3 grupy solistów, w trzech kategoriach wiekowych: klasy od 1-3, klasy od 4-6 i klasy gimnazjalne.

zobacz materiał »
10 kwietnia 2015

XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia w jarosławskim Miejskim Ośrodku Kultury odbył się „XIV Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie”. Organizatorami przeglądu byli: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Jarosławiu, Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie (rejon Jarosławia), Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia oraz jarosławski MOK. 

zobacz materiał »
29 kwietnia 2015

Aromatyczny Wieczór z Muzyką

25 kwietnia w Jarosławiu - w Sali Lustrzanej u Attavantich, odbył się „Aromatyczny Wieczór z Muzyką”, którego organizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

zobacz materiał »
28 kwietnia 2015

Solo Dance - eliminacje

28 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyły się taneczne eliminacje do VII już konkursu  – Solo Dance 2015. 

zobacz materiał »