1 czerwca 2015

Runda łucznicza

30 czerwca na torach łuczniczych w Makowisku odbyła się druga z trzech Rund Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie sportowym.

W zawodach wystartowało 96 zawodników z 9 klubów podkarpackich oraz przedstawiciela Okręgu Lubelskiego AGROSU Zamość.  Zmagania toczyły się w kategoriach dzieci młodszych, dzieci, młodzików młodszych, młodzików, juniorów młodszych i  kategorii open. Nasz region w tych zawodach reprezentowali zawodnicy UKS TRAMP Jarosław oraz gospodarze zawodów zawodnicy LKS MAKOVIA Makowisko.

Bardzo dobrze zaprezentowali się gospodarze zawodów zajmując 3 najwyższe miejsca na podium w kategorii dzieci oraz jedno drugie. Ich koledzy z Jarosławia zawodnicy TRAMPU zajęli natomiast 3 najwyższe miejsca na podium w kategorii młodzików.

Organizatorami byli: Gmina Jarosław, LKS MAKOVIA Makowisko, UKS TRAMP Jarosław, ZSTiO Jarosław

II Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego Makowisko, 30.05.2015r.

 

NAZWISKO IMIĘ

Rocznik

Klub

Miejscowość

1 odl

2 odl

3 odl

4 odl

suma odl

 

 

M

Kategoria OPEN - 2x70m T120 (2x36 strz.)

 

 

 

Open-M*

1x70

1x70

>> 

>> 

2x70

10/X

X

1

RYBA MATEUSZ

1988

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

S M

312

287

 

 

599

 

 

2

SIWOŃ JAKUB

1997

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

S M

292

296

 

 

588

 

 

3

HETMAN KRZYSZTOF

1968

LKS "JAR"

KIELNAROWA

S M

265

294

 

 

559

 

 

4

POPOWICZ JAN

1948

CWKS "RESOVIA"

RZESZÓW

S M

263

257

 

 

520

 

 

5

PODOLAK JAKUB

1997

SKS "PIAST 25"

RZESZÓW

S M

263

245

 

 

508

 

 

6

PIĘKOŚ WŁADYSŁAW

1954

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

S M

242

246

 

 

488

 

 

7

SIUTA WACŁAW

1960

CWKS "RESOVIA"

RZESZÓW

S M

227

228

 

 

455

 

 

8

ŁUSZCZ RYSZARD

1963

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

S M

210

240

 

 

450

 

 

M

Kategoria OPEN - 2x70m T120 (2x36 strz.)

 

 

 

Open-K*

1x70

1x70

>> 

>> 

2x70

10/X

X

1

PRZYSTAŚ MARIA

1994

LKS "JAR"

KIELNAROWA

S K

153

144

 

 

297

 

 

M

Kategoria Junior Młodszy - 2x60m T120 (2x36 strz.)

 

 

 

JMŁ M*

1x60

1x60

>> 

>> 

2x60

10/X

X

1

KASZUBA KRYSTIAN

1999

SKS "PIAST 25"

RZESZÓW

Jmł M

271

281

 

 

552

 

 

2

SZELIGA KAROL

1999

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Jmł M

262

280

 

 

542

 

 

3

BIELA JAKUB

1998

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Jmł M

241

296

 

 

537

 

 

4

TOPOLNICKI RYSZARD

1999

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Jmł M

248

282

 

 

530

 

 

5

KĘDRA PATRYK

1999

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Jmł M

214

235

 

 

449

 

 

M

Kategoria Junior Młodszy - 2x60m T120 (2x36 strz.)

 

 

 

JMŁ K*

1x60

1x60

>> 

>> 

2x60

10/X

X

1

TOCZEK WIKTORIA

1999

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Jmł K

303

310

 

 

613

 

 

2

KĘDRA PATRYCJA

1998

LKS "JAR"

KIELNAROWA

Jmł K

282

263

 

 

545

 

 

3

RYBA AGATA

1998

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Jmł K

269

262

 

 

531

 

 

4

SIEMKO WIKTORIA

1999

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Jmł K

245

269

 

 

514

 

 

5

PRACH MILENA

1998

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Jmł K

218

214

 

 

432

4

 

6

WYPASEK KAROLINA

1998

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Jmł K

211

221

 

 

432

2

 

7

MNICH MAGDALENA

1999

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Jmł K

227

193

 

 

420

 

 

M

Kategoria Młodzik Starszy -ŁB 50/30m T120/T80  (2x36 strz.)

 

 

 

MK+ M*

50m

30m

>> 

>> 

50+30m

10/X

X

1

LASEK DAWID

2000

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Mk+ M

265

277

 

 

542

 

 

2

TURKO SZYMON

2000

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk+ M

225

282

 

 

507

 

 

3

KĘDRA KAMIL

2000

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Mk+ M

235

268

 

 

503

 

 

4

RYBCZAK KAMIL

2000

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Mk+ M

225

256

 

 

481

 

 

5

KIJ KONRAD

2000

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Mk+ M

205

230

 

 

435

 

 

6

MACHOWSKI PAWEŁ

2000

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

Mk+ M

201

221

 

 

422

 

 

7

JARGIEŁO SEBASTIAN

2000

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk+ M

140

135

 

 

275

 

 

M

Kategoria Młodzik Starszy - ŁB 50/30m T120/T80  (2x36 strz.)

 

 

 

MK+ K*

50m

30m

>> 

>> 

50+30m

10/X

X

1

MARCINKIEWICZ NATALIA

2000

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk+ K

308

306

 

 

614

 

 

2

PIOTROWSKA PATRYCJA

2000

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Mk+ K

301

309

 

 

610

 

 

3

OSUCH AGATA

2000

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk+ K

289

304

 

 

593

 

 

4

STANIO GABRIELA

2000

LKS "JAR"

KIELNAROWA

Mk K

241

286

 

 

527

 

 

5

KOZAK URSZULA

2000

LKS "JAR"

KIELNAROWA

Mk+ K

199

281

 

 

480

 

 

6

MURGAŁA WIKTORIA

2000

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk+ K

141

238

 

 

379

 

 

M

Kategoria MŁODZIK - ŁB 40/20m T120/T80 (2x36 strz.)

 

 

 

Mk-M*

40m

20m

>> 

>> 

40+20m

10/X

X

1

MACIAŁEK PIOTR

2001

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk M

292

332

 

 

624

 

 

2

OSTASZ BARTŁOMIEJ

2001

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

302

321

 

 

623

 

 

3

NEŚCIOR ANDRZEJ

2001

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

305

317

 

 

622

 

 

4

OCZKOWSKI ADRIAN

2001

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk M

287

328

 

 

615

 

 

5

ROŻEK PATRYK

2001

LKS "JAR"

KIELNAROWA

Mk M

277

314

 

 

591

 

 

6

BUJAK JAKUB

2002

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

273

313

 

 

586

 

 

7

OCH DOMINIK

2001

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

Mk M

263

303

 

 

566

 

 

8

NOWAK DAWID

2002

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk M

278

286

 

 

564

 

 

9

BŁAŻEWICZ KAMIL

2001

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

245

313

 

 

558

 

 

10

FUDALI ADAM

2002

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Mk M

259

288

 

 

547

 

 

11

WINIARSKI MICHAŁ

2002

UKS "SAJDAK"

GŁOGÓW MŁP.

Mk M

267

271

 

 

538

 

 

12

ŁYCZKO SZYMON

2002

UKS "SAJDAK"

GŁOGÓW MŁP.

Mk M

250

279

 

 

529

 

 

13

MOMOT JAKUB

2001

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

210

267

 

 

477

 

 

14

MOMOT PIOTR

2001

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

203

259

 

 

462

 

 

15

GRZEDBYK MICHAŁ

2002

UKS "SAJDAK"

GŁOGÓW MŁP.

Mk M

182

237

 

 

419

 

 

16

JARSZAK PAWEŁ

2002

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

103

264

 

 

367

 

 

17

MAŃKO MACIEJ

2002

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

 

202

 

 

202

 

 

18

STALSKI JAKUB

2002

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk M

 

155

 

 

155

 

 

M

Kategoria MŁODZIK - ŁB 40/20m T120/T80 (2x36 strz.)

 

 

 

Mk-K*

40m

20m

>> 

>> 

40+20m

10/X

X

1

ZAJĄC SYLWIA

2002

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk K

312

327

 

 

639

 

 

2

CZARNIK KINGA

2001

LKS "JAR"

KIELNAROWA

Mk K

295

325

 

 

620

 

 

3

GILOWSKA JOANNA

2001

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk K

291

320

 

 

611

 

 

4

OCZKOWSKA KINGA

2002

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Mk K

288

303

 

 

591

 

 

5

WÓJCIAK KAROLINA

2001

LKS "JAR"

KIELNAROWA

Mk K

274

299

 

 

573

 

 

6

JANOCHA EWA

2002

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Mk K

256

284

 

 

540

 

 

7

LIS PATRYCJA

2002

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Mk K

209

258

 

 

467

 

 

8

PULIT SYLWIA

2002

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Mk K

210

228

 

 

438

 

 

9

OBERDA JULIA

2001

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk K

212

225

 

 

437

 

 

10

FERENS ANNA

2002

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk K

 

202

 

 

202

 

 

11

REDER DOMINIKA

2002

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

Mk K

 

161

 

 

161

 

 

M

Kategoria DZIECI - 25i20 T 120, 15i10m T80 (ŁCD 72 strz.)

 

 

 

D-M*

25m

20m

15m

10m

ŁCD

10/X

X

1

KISIEL KACPER

2003

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

D M

148

166

162

172

648

 

 

2

STACH MICHAŁ

2003

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

D M

159

158

161

165

643

 

 

3

BEDNARCZYK JAKUB

2003

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

D M

145

156

137

161

599

 

 

4

PULIT DAMIAN

2003

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

D M

127

135

143

157

562

 

 

5

KRĘCIPROCH KAMIL

2004

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

D M

120

129

133

148

530

 

 

6

OCH TYMOTEUSZ

2003

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

D M

81

136

126

156

499

 

 

7

MACZUGA MICHAŁ

2004

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

D M

84

121

115

136

456

 

 

8

WĄSEK JAKUB

2003

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

D M

92

102

107

140

441

 

 

9

PIOTROWSKI KACPER

2004

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

D M

111

127

84

110

432

 

 

10

WYWIAŁ HUBERT

2003

KS "AGROS"

ZAMOŚĆ

D M

 

 

 

 

 

 

 

M

Kategoria DZIECI - 25i20 T 120, 15i10m T80 (ŁCD 72 strz.)

 

 

 

D-K*

25m

20m

15m

10m

ŁCD

10/X

X

1

BABIAK NATALIA

2003

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

D K

158

165

138

167

628

 

 

2

LEŚKO KAROLINA

2004

SKS "PIAST 25"

RZESZÓW

D K

148

163

153

157

621

 

 

3

MAZUR ALEKSANDRA

2004

UKS "GÓRNIK"

HUMNISKA

D K

126

136

132

159

553

 

 

4

WARCHAŁOWSKA ADRIANNA

2004

UKS "GÓRNIK"

HUMNISKA

D K

107

136

109

155

507

 

 

5

MICIAK MARTYNA

2003

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

D K

116

110

121

129

476

 

 

6

BUKOWY WIKTORIA

2004

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

D K

91

113

88

98

390

 

 

M

Kategoria DZIECI MŁ. - 15i10m T120 (ŁD 2x18 strz.)

 

 

 

Dm-M*

15m

10m

>> 

>> 

ŁD*

10/X

X

1

KUTYŁA WIKTOR

2005

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Dmł M

160

175

 

 

335

 

 

2

KIJANKA KAROL

2006

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Dmł M

140

161

 

 

301

 

 

3

MIKSIEWICZ BARTOSZ

2006

UKS "GÓRNIK"

HUMNISKA

Dmł M

134

149

 

 

283

 

 

4

HORDIJ MICHAŁ

2005

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Dmł M

127

153

 

 

280

 

 

5

TOMCZYK CYPRIAN

2006

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Dmł M

122

147

 

 

269

 

 

6

KRUŃ ADRIAN

2006

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Dmł M

115

153

 

 

268

 

 

7

FUDALI FILIP

2007

UKS "Tramp"

JAROSŁAW

Dmł M

98

141

 

 

239

 

 

M

Kategoria DZIECI MŁ. - 15i10m T120 (ŁD 2x18 strz.)

 

 

 

Dm-K*

15m

10m

>> 

>> 

ŁD*

10x

x

1

KUBIT MALWINA

2005

MUKS "Podkarpacie"

JEDLICZE

Dmł K

165

178

 

 

343

 

 

2

KUTYŁA URSZULA

2005

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Dmł K

163

179

 

 

342

 

 

3

RYBCZAK PATRYCJA

2006

ŁKS "SAGIT"

HUMNISKA

Dmł K

139

155

 

 

294

 

 

4

RYBA OLIWIA

2006

UKS "GÓRNIK"

HUMNISKA

Dmł K

120

124

 

 

244

 

 

5

HULAK SANDRA

2006

LKS "MAKOVIA"

MAKOWISKO

Dmł K

113

128

 

 

241

 

 

6

KONIECZKO KAROLINA

2005

UKS "GÓRNIK"

HUMNISKA

Dmł K

82

110

 

 

192

 

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 maja 2015

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – trójbój lekkoatletyczny

zobacz materiał »
24 maja 2015

Mini Maraton Benedyktyński

23 maja 2015 r. w Jarosławiu odbył się II Mini-maraton Benedyktyński. Bieg został zorganizowany przez grupę zapaleńców z naszego miasta.

zobacz materiał »
30 kwietnia 2015

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

30 kwietnia 2015 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. 

zobacz materiał »
18 kwietnia 2015

Turniej Aikido w Jarosławiu

 Współczesna młodzież nie potrafi bawić się w taki sposób jak zwykli robić to -  ich rodzice, czy dziadkowie. Większość z nich nie wie do czego służą place zabaw, jak wygląda gra w klasy, w berka i pewnie nigdy nie zrozumieją mody na „hula hop” i „gumę do skakania”. 

zobacz materiał »
7 kwietnia 2015

Turniej szachowy w Radymnie

Szachy sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi, kształcą pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności twórcze. 

zobacz materiał »