10 czerwca 2015

Policjanci poszukują sprawcy rozboju

Policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju, do jakiego doszło w poniedziałkową noc na jednej z jarosławskich stacji paliw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zamaskowany sprawca zażądał od pracowników stacji wydania gotówki. Po włożeniu przez pracownika pieniędzy do plecaka, sprawca zbiegł. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które mogą posiadać informacje w tej sprawie.

Policjanci z wydziału kryminalnego wyjaśniają okoliczności rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc, na terenie jednej ze stacji paliw w Jarosławiu. Z policyjnych ustaleń wynika, że do budynku stacji wszedł zamaskowany mężczyzna i zażądał od pracowników wydania pieniędzy. Trzymany w ręku nóż kierował w stronę jednego z pracowników i groził nim. Zamaskowany napastnik zażądał wydania pieniędzy z kasy stacji i po włożeniu przez pracownika pieniędzy do plecaka, wybiegł z budynku.

Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą napadu jest najprawdopodobniej mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 170-175, szczupłej budowy ciała. W chwili napadu sprawca miał zasłoniętą twarz i głowę czarną kominiarką z czerwonym napisem.  Mężczyzna ubrany był w kurtkę ¾ koloru szaro-granatowego, czarne spodnie i czarne buty.

Policjanci proszą osoby, które mogą posiadać informacje na temat sprawcy napadu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50 tel. 16 624 03 10, 16 624 03 11 lub alarmowy 997 lub policjantem prowadzącym postępowanie w tej sprawie nr tel. 510 997 370 lub 16 624 03 22.

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 czerwca 2015

Włamanie na stacji benzynowej

W nocy z 7 na 8 czerwca 2015 r. złodzieje włamali się do stacji benzynowej w Zarzeczu i ukradli gotówkę oraz płyny eksploatacyjne.

zobacz materiał »
12 maja 2015

Policja Prosi o POMOC w poszukiwaniu Tomasza

Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie poszukują Tomasza Mroza, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego.

zobacz materiał »
10 maja 2015

Transparent kibiców przed budynkiem Policji w Jarosławiu

„Śmierć kibica jak śmierć brata, Ś.P. Dawid JKS Jarosław”- transparent o takiej treści zawisł przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

zobacz materiał »
14 marca 2015

Policjanci z Jarosławia poszukują zaginionego 52-latka

Policjanci i funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jarosławiu od wczoraj poszukują 52-letniego pensjonariusza domu pomocy społecznej.

zobacz materiał »
20 kwietnia 2015

Tragiczny wypadek

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Obroki (pow. kraśnicki).

zobacz materiał »