31 maja 2015

Dzień Dziecka 2015

Dmuchane place zabaw, suche baseny, kule wodne, warsztaty balonowe, malowanie twarzy, bańki mydlane, trampolina, bramka zręcznościowa i wiele innych atrakcji czekało na dzieci na rynku w niedzielę 31 maja. Pogoda tym razem wyjątkowo dopisała.

Animatorzy zachęcali do zabawy z chustą, przeciągania liny, wyścigów na skrzyniach... Zorganizowano pokazy sztuki karate, kurs robienia bransoletek - kumihimo, a także przejażdżki konne. Miłośnicy latania mogli wejść do szybowca i poczuć się jak prawdziwi piloci, a pasjonaci łuku mogli spróbować swoich sił w strzelectwie.Pokazano akcje ratunkowe w ramach turnieju Ratownicy są wśród nas.

Na scenie wystąpili m.in. wychowankowie Szkoły Tańca Towarzyskiego TAKT, Powiatowego Ogniska Baletowego, zespół Promyczki, kapela Muzykanty z Trzciany, Natalia Rak (uczestniczka Must Be the Music oraz Mam Talent), Aldona Mikoś, Sylwia Warańska, Natalia Kohytowa i Natalia Gral. 

Święto wszystkich dzieci było doskonałą okazją do zorganizowania finału KILOMETRÓW DOBRA - akcji zmierzającej do zebrania środków na budowę katolickiego przedszkola przy Klasztorze Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu. Na chwilę obecną udało się ułożyć prawie 5 kilometrów, co oznacza kwotę ponad 200 tysięcy złotych! To naprawdę imponujący wynik!  Więcej na oficjalnej stronie KILOMETRÓW DOBRA

TX: UM Jarosłąw

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 czerwca 2015

Jubileusz "Słonecznej Paczki"

Jubileusz "Słonecznej Paczki"

zobacz materiał »
12 czerwca 2015

"Desant" nad Jarosławiem?

Nasze powiatowe niebo pełne jest latających ciekawostek i niespodzianek. 11 czerwca 2015 r. niezidentyfikowane samoloty zrzuciły spadochroniarzy na terenie gminy Pawłosiów. 

zobacz materiał »
11 czerwca 2015

Wiesław Pirożek wiceburmistrzem

Burmistrz Jarosławia powołał Zastępcę ds. Infrastruktury Technicznej.

zobacz materiał »
11 czerwca 2015

Znaleziony amstaff

Dziś (11.06.) w okolicy l. Podzamcze została złapana ciemnego koloru sunia w typie amstaffa.

zobacz materiał »
12 czerwca 2015

Żyję zdrowo wybieram bibliotekę

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie

zobacz materiał »