13 czerwca 2015

Akdemia piłkarska - fabryka zdrowia -turniej

13 czerwca 2015 r. Akademia Piłkarska Fabryki Zdrowia zagościła w Pruchniku, gdzie rozgrywana była trzecia kolejka ligi piłkarskiej. Rywalizowały ze sobą drużyny z Pruchnika, Laszek, Szówska oraz z Zarzecza. Mali piłkarze podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe klas 0-II, III-V szkoły podstawowej. Łącznie w zawodach wzięło udział około 80 dzieci. Nagrodami za ukończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015 były pamiątkowe medale przygotowane dla każdego z uczestników oraz dyplomy.

W turnieju nikt nie był przegranym, liczyła się dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Pod koniec września 2015 r. rozpoczną się kolejne rozgrywki Ligi Piłkarskiej Fabryki Zdrowia.

Głównym celem działania Akademii jest zachęcenie dzieci do aktywnego uprawiania sportu. Myślą, która przyświeca pomysłodawcom jest hasło: Trenuj z pasją!

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 czerwca 2015

Międzyszkolny turniej Ringo

W dniu 26 maja w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących odbył się turniej w Ringo inaugurujący Europejski Tydzień Sportu zorganizowany przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu.

zobacz materiał »
1 czerwca 2015

Runda łucznicza

30 czerwca na torach łuczniczych w Makowisku odbyła się druga z trzech Rund Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie sportowym.

zobacz materiał »
27 maja 2015

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – trójbój lekkoatletyczny

zobacz materiał »
24 maja 2015

Mini Maraton Benedyktyński

23 maja 2015 r. w Jarosławiu odbył się II Mini-maraton Benedyktyński. Bieg został zorganizowany przez grupę zapaleńców z naszego miasta.

zobacz materiał »
30 kwietnia 2015

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

30 kwietnia 2015 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławiu odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. 

zobacz materiał »