1 lipca 2015

Miejskie zakończenie roku sportowego 2014/2015

19 czerwca 2015 r. (piątek) w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów jarosławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych w roku szkolnym 2014/2015.
Nagrodzona młodzież brała udział w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim, organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjady. Na spotkanie z młodymi sportowcami przybyli Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, z-ca burmistrza Marcin Zaborniak, przewodnicząca Komisji Sportu Rady Miasta Jarosławia Bożena Łanowy, Dyrektor Wydziału Oświaty Bogdan Wołoszyn, Radni Miasta Jarosławia, poseł Mieczysław Golba oraz zaproszeni goście. Podczas miejskiego podsumowania roku sportowego wręczono uczniom i nauczycielom nagrody. Również szkoły otrzymały wyróżnienia za udział w tegorocznych rozgrywkach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Osiągnięcia przyszłych olimpijczyków podsumowali panowie Bogusław Musur i Dariusz Tomas.

Sukcesy sportowe w finałach wojewódzkich w roku szkolnym 2014/2015

IGZRYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – GIMNAZJADA

NAZWA ZAWODÓW

IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA

WYNIK

SZKOŁA

Igrzyska Młodzieży

WIELOBÓJ GIMNASTYCZNY  ZARZECZE  24.03. 2015

Zięba Karolina,

Wajda Milena,

Parzniewska Wiktoria,  Gilecka Klaudia,

Pajda Anna

IV

SP 4

 Bogusław Musur

GIMNASTYKA

- UKŁAD ĆWICZEŃ WOLNYCH

Zięba Karolina

IV

SP 4

- UKŁAD ĆWICZEŃ RÓWNOWAŻNYCH

VII

- SKOK PRZEZ KOZŁA

VI

- WIELOBÓJ

V

GIMNASTYKA

- UKŁAD ĆWICZEŃ WOLNYCH

Wajda  Milena

X

SP 4

- UKŁAD ĆWICZEŃ RÓWNOWAŻNYCH

V

- WIELOBÓJ

IX

PŁYWANIE – PUSTKÓW 14.05.2015

Chomiczewski Michał

V

SP 4

TENIS STOŁOWY

BŁAŻOWWA 11.05.2015

Szczygieł  Karolina

Chwojko  Jagoda

Nahorniak Natalia

V

SP 10

Natasza Mokrzycka

Gimnazjada

KOSZYKÓWKA

DZIEWCZĄT

11.03 2015 JAROSŁAW

Szczotka Dominika

Borowska Patrycja

Siry Patrycja

Pukalska Emilia

Kostur Dagmara

Darkowska Natalia Połoszynowicz Natalia

Kaczmarz Nikoletta

Bałendo Karolina

Fedor Agnieszka

V

GIM nr 1

 Monika Aab

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

 19.05.2015 JAROSŁAW

Dominika Szczotka, Emilia Pukalska, Sabina Magdziak, Dagmara Kostur, Agnieszka Fedor, Urszula Kędzia, Adrianna Smoleń, Andżelika Walkowicz, Patrycja Borowska Patrycja Siry,

Karolina Pociecha,

Katarzyna Bednarz

II

GIM NR 1

Agnieszka Wendycz

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

 NOWA SARZYNA 12.05.2015

Kowal Adrian,  

Suchy Arkadiusz,

Kondrat Jakub

II

GIM nr 1

Grzegorz Szczotka

 

SZTAFETA  4 X 100

01.10.2014  RZESZÓW

Kłak Klaudiusz,

Płocica Mateusz,

Sowiński Amadeusz

Naspiński Erwin

IV

GIM nr 2

 Rafał Hudycz

WIELOBÓJ GIMNASTYCZNY  CHŁOPCÓW  ZARZECZE  25.03.2015

Pałczyński  Jan

Iwańczuk Tomasz

Kość Marek

IV

GIM nr 2

 Janusz Kaltenberg

GIMNASTYKA –

ĆWICZENIA NA DRĄŻKU

Pałczyński Jan

III

GIM nr 2

AEROBIK

8.05.2015 KROSNO

Piśko Małgorzata

Mazur Karolina,

Sęk Dominika

Gładysz Oliwia

Wywrót Oliwia

Cisoń Kamila

Sosnowska Karolina

Kiczek Karolina

Kinga Kubajewska

V

GIM nr 2

Marzanna Ulma

PŁYWANIE 

8.06.2015  DĘBICA

Sowiński Amadeusz

Parzniewski Michał

Kozyra Michał

Iwańczuk Tomasz

Chomiczewski Mikołaj

Żołyniak Filip

Cypcar Hubert

VII

GIM nr2

Janusz Kaltenberg

STYL MOTYLKOWY

Parzniewski Michał

X

GIM nr2

Sowiński Amadeusz

II

INDYWIDUALNE ZAWODY W  LA RZESZÓW  1.10.2015

Adam Gałuszka

V

Gim nr 4

 Joanna Strzałka

WIELOBÓJ GIMNASTYCZNY  ZARZECZE  25.03. 2015

Cużytek Katarzyna Stokłosa Jagoda,  Mikłasz Aleksandra

X

GIM nr 4

Ewa Turek

GIMNASTYKA –

SKOK PRZEZ SKRZYNIĘ

Cużytek Katarzyna

I

GIM nr 4

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

19.05.2015  MIELEC

Babś Zuzanna
Bylica Wiktoria
Gorzkiewicz Martyna
Kamińska Klaudia
Krupa Barbara
Ozimek Gabriela
Piestrak Łucja
Przewrocka Zuzanna
Rusinek Monika
Stokłosa Jagoda
Szpunar Karolina
Wach Klaudia
Kupczakiewicz Oliwia
Balawender Joanna

III

GIM nr 4

 Marzena Łąka

PŁYWANIE

DĘBICA 8.06.2015

STYL DOWOLNY

Gilarski Szymon

VII

 

Wyniki sportowej rywalizacja szkół gimnazjalnych i podstawowych Gimnazjada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej

MIEJSCE

GIMNAZJUM - chłopcy

PUNKTY

I miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 2

41 pkt

II miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 1

32 pkt

III miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 4

20 pkt

IV miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 3

18 pkt

V miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 5

16 pkt

VI miejsce

Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek

4 pkt



MIEJSCE

GIMNAZJUM - dziewczęta

PUNKTY

I miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 4

40 pkt

II miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 2

37 pkt

III miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 1

29 pkt

IV miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 3

12pkt

V miejsce

Publiczne Gimnazjum nr 5

7 pkt

VI miejsce

Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek

3 pkt

 

Wyróżnieni nauczyciele

SP 4 - Bogusław Musur,Artur Kurka

SP 10 - Natasza Mokrzycka

Gimnazjum nr 1- Monika Aab, Agnieszka Wendycz, Grzegorz Szczotka

Gimnazjum nr 2 -Marzanna Ulma, Janusz Kaltenberg,Rafał Hudycz

Gimnazjum nr 4 -Marzena Łąka, Ewa Turek,Joanna Strzałka

Medaliści finałów wojewódzkich

Kowal Adrian,      

Suchy Arkadiusz,

Kondrat Jakub      

Pałczyński Jan

Sowiński Amadeusz   

Cużytek Katarzyna

Babś Zuzanna

Bylica Wiktoria

Gorzkiewicz Martyna

Balawender Joanna

Kamińska Klaudia

Szczotka Dominika,

Krupa Barbara

Pukalska Emilia,

Ozimek Gabriela

Magdziak Sabina,

Piestrak Łucja

Kostur Dagmara,

Przewrocka Zuzanna

Smoleń Adrianna, 

Rusinek Monika

Walkowicz Andżelika,

Stokłosa Jagoda

Kędzia Urszula,

Szpunar Karolina

Pociecha Karolina, 

Wach Klaudia

Bednarz Katarzyna

Kupczakiewicz Oliwia

 Borowska Patrycja

Fedor Agnieszka,

Siry Patrycja,

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 czerwca 2015

Wstępne wyniki matur

Informacja

zobacz materiał »
26 czerwca 2015

Dzień promocji talentów

Dzień promocji talentów

zobacz materiał »
25 czerwca 2015

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

zobacz materiał »
17 czerwca 2015

Dzień Eksperymentu w Gimnazjum w Muninie

17 czerwca 2015 r. został zorganizowany w naszej szkole  „Dzień Eksperymentu” –  święto nauki pod hasłem: „Eksperymentujcie z nami - będziecie mistrzami”.

zobacz materiał »
17 czerwca 2015

Tenisowa Licealiada

Drużynowy Ogólnopolski Finał Licealiady w tenisie.

zobacz materiał »