1 lipca 2015

IV Zlot Motocyklowy MotorBike Jarosław 2015

Tegoroczne trzydniowe Święto Miasta Jarosławia obfitowało w liczne atrakcje. Równolegle z Dniami Miasta Jarosławskie Stowarzyszenie Motocyklistów zorganizowało IV Zlot Motocyklowy trwający od 19 do 21 czerwca 2015 r. Impreza została zorganizowana tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Motocykliści, ich sympatycy i wszyscy zainteresowani zlotem spotkali się pod mostem na Sanie.

Zlot rozpoczął się w piątek przesłuchaniami amatorskich zespołów rockowych, które walczyły o nagrodę główną – występ na tegorocznym Festiwalu w Cieszanowie. Było dużo dobrej muzyki. Ostatecznie, po dwóch dniach przesłuchań, zwyciężył zespół Heart Attack z Krakowa.

20 czerwca motocykliści otworzyli drugi dzień obchodów dni Miasta Jarosławia, wjeżdżając na  płytę rynku swoimi okazałymi maszynami. Tam Kuba Radczak zrobił pokaz ekstremalnej jazdy motocyklowej – STREETBIKE FREESTYLE. Wieczorem na Sanie, zgodnie ze staropolskim zwyczajem, zorganizowano Noc Świętojańską z puszczaniem wianków połączonym z pokazem laserów i fajerwerków. Kto nie widział, niech żałuje!

Niedziela z kolei była dniem kończącym zlot. Zainteresowani uczestniczyli w biesiadzie na jarosławskim rynku, gdzie zagrał zespół Droga na Ostrołękę. IV Zlot Motocyklowy był fantastyczną imprezą przebiegającą w atmosferze świetnej zabawy. Podziękowania należą się organizatorowi – Motor Bike Drivers Team Jarosław. 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

1 lipca 2015

Tomasz Kulesza - 10 lat pracy parlamentarnej

Tomasz Kulesza - 10 lat pracy parlamentarnej

zobacz materiał »
29 czerwca 2015

Po Dniach Miasta

Po weekendowych dniach miasta płyta jarosławskiego rynku wyglądała jak śmietnik

zobacz materiał »
26 czerwca 2015

O problemie "dopalaczy"

O problemie "Dopalaczy" - opowiada Irena Puszkarz.

zobacz materiał »
26 czerwca 2015

Nagroda dla TBSu

Prestiżowa nagroda dla jarosławskiego TBS-u.

zobacz materiał »
22 czerwca 2015

wypadek na ul. 3 Maja

wypadek na ul. 3 Maja

zobacz materiał »