2 lipca 2015

Zakorkowane miasto

2 lipca 2015 r. w Jarosławiu doszło do kolizji dwóch samochodów na moście rzeki San. Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych i wpłynęło na zakorkowanie całego Jarosławia. Kolizja nie była poważna, ale pociągnęła za sobą utrudnienia dla większości kierujących pojazdami. Niestety w przypadku takim jak ten, o którym mówimy, prawie całe miasto na kilkadziesiąt minut staje się jednym wielkim korkiem. Przydałaby się regulacja ruchem zorganizowana na szerszą skalę, albo budowa kolejnego mostu.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 czerwca 2015

III Maraton Benedyktyński

 Maraton jest sporym wyzwaniem i jak każdy bieg na tym dystansie jest próbą przełamania barier które z pozoru wydają się nie do pokonania. Tu nie ma udawania, jest prawdziwy ból i walka ze słabościami.

zobacz materiał »
2 lipca 2015

12 latek odnaleziony

Kilka godzin trwały poszukiwania 12-letniego chłopca z Jarosławia

zobacz materiał »
1 lipca 2015

IV Zlot Motocyklowy MotorBike Jarosław 2015

Równolegle z Dniami Miasta Jarosławskie Stowarzyszenie Motocyklistów zorganizowało IV Zlot Motocyklowy trwający od 19 do 21 czerwca 2015 r. Impreza została zorganizowana tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Motocykliści, ich sympatycy i wszyscy zainteresowani zlotem spotkali się pod mostem na Sanie.

zobacz materiał »
1 lipca 2015

Tomasz Kulesza - 10 lat pracy parlamentarnej

Tomasz Kulesza - 10 lat pracy parlamentarnej

zobacz materiał »
29 czerwca 2015

Po Dniach Miasta

Po weekendowych dniach miasta płyta jarosławskiego rynku wyglądała jak śmietnik

zobacz materiał »