8 lipca 2015

Wypadek na ul. Poniatowskiego

Wypadek na ul. Poniatowskiego

8 lipca 2015 r. tuż po północy doszło do wypadku drogowego w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego. Sprawca, mężczyzna jadący fiatem stilo, zasnął za kierownicą, po czym zjechał na drugi pas i uderzył w drzewo rosnące na poboczu. Po uderzeniu samochód obrócił się w powietrzu i spadł na dach. Na pomoc ruszyli strażacy. W pojeździe, który uległ wypadkowi przebywał tylko kierowca. Nie odniósł on większych obrażeń. Mężczyzna zeznał, że wracał po 12-godzinnym dyżurze z pracy. Badanie wykazało, że był trzeźwy, a w tej chwili przebywa w szpitalu.

Dziękujemy za zdjęcia z miejsca wypadku. Otrzymaliśmy je od widza. Zachęcamy innych do nadsyłania do nas różnych materiałów.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

7 lipca 2015

Wybił szybę, bo chciał ratować psa. Dostał wezwanie na policję

Przed jednym z centrum handlowych w Warszawie mężczyzna wybił szybę w samochodzie, bo chciał uratować zamkniętego w środku psa. Teraz może nawet stanąć przed sądem za niszczenie mienia. 

zobacz materiał »
26 czerwca 2015

"Nie taki diabeł straszny"

Uzależnieniom mówmy NIE!

zobacz materiał »
10 czerwca 2015

Policjanci poszukują sprawcy rozboju

Policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju, do jakiego doszło w poniedziałkową noc na jednej z jarosławskich stacji paliw.

zobacz materiał »
8 czerwca 2015

Włamanie na stacji benzynowej

W nocy z 7 na 8 czerwca 2015 r. złodzieje włamali się do stacji benzynowej w Zarzeczu i ukradli gotówkę oraz płyny eksploatacyjne.

zobacz materiał »
12 maja 2015

Policja Prosi o POMOC w poszukiwaniu Tomasza

Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie poszukują Tomasza Mroza, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego.

zobacz materiał »