8 lipca 2015

Wypadek na głównej krzyżówce

Dzięki szybkiej rekcji widza i przesłanie zdjęć do TwojaTV możecie obejrzeć to smutne wydarzenie

Policjanci ruchu drogowego pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego w Jarosławiu. Tuż po godz. 19 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Grunwaldzkiej z ulicą Kraszewskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą crv, jadąc w kierunku ul. Słowackiego najprawdopodobniej nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Honda zderzyła się z prawidłowo jadącym peugeotem. W wyniku uderzenia kierowca peugeota wjechał na chodnik uszkadzając metalowy słupek i łańcuchy, a także drzwi i ścianę sąsiedniego budynku.

Oboje kierujący i pasażerka hondy trafili do jarosławskiego szpitala. 19-letnia mieszkanka Jarosławia, kierująca hondą opuściła szpital po udzieleniu pomocy. Pozostali uczestnicy pozostali na leczeniu. Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, ustalili świadków, a także sprawdzili zapisy miejskiego monitoringu. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające.

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 lipca 2015

Wypadek na ul. Poniatowskiego

8 lipca 2015 r. tuż po północy doszło do wypadku drogowego w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego. 

zobacz materiał »
7 lipca 2015

Wybił szybę, bo chciał ratować psa. Dostał wezwanie na policję

Przed jednym z centrum handlowych w Warszawie mężczyzna wybił szybę w samochodzie, bo chciał uratować zamkniętego w środku psa. Teraz może nawet stanąć przed sądem za niszczenie mienia. 

zobacz materiał »
26 czerwca 2015

"Nie taki diabeł straszny"

Uzależnieniom mówmy NIE!

zobacz materiał »
10 czerwca 2015

Policjanci poszukują sprawcy rozboju

Policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju, do jakiego doszło w poniedziałkową noc na jednej z jarosławskich stacji paliw.

zobacz materiał »
8 czerwca 2015

Włamanie na stacji benzynowej

W nocy z 7 na 8 czerwca 2015 r. złodzieje włamali się do stacji benzynowej w Zarzeczu i ukradli gotówkę oraz płyny eksploatacyjne.

zobacz materiał »