8 lipca 2015

W końcu trochę deszczu

Stało się, 8 lipca spadł solidny deszcz. Niektóre regiony naszego powiatu czekały na to aż cały miesiąc. Ziemia była bardzo wysuszona. Opady z pewnością poprawiły nastroje wśród rolników, którym susza niszczyła plony. Deszcz, choć chwilami bardzo intensywny, nie przyniósł większych szkód. Strażacy interweniowali pięć razy. Byli wezwani  głównie do usunięcia połamanych konarów i gałęzi drzew oraz jednego przewróconego baneru. O dziwo, nawet nowo wyremontowana ulica Pruchnicka poradziła sobie z przyjmowaniem wody. W niektórych miejscach, na innych ulicach, deszczówka nie miała odpływu i robiły się małe jeziorka. Zdecydowanie gorzej sytuacja wyglądała w powiecie przemyskim, tam burze wyrządziły więcej szkód.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 lipca 2015

WIOŚ ostrzega

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska ostrzega, że przez upały i duże nasłonecznienie w powietrzu niebezpiecznie wzrósł poziom ozonu.

zobacz materiał »
2 lipca 2015

Zakorkowane miasto

2 lipca 2015 r. w Jarosławiu doszło do kolizji dwóch samochodów na moście rzeki San. 

zobacz materiał »
27 czerwca 2015

III Maraton Benedyktyński

 Maraton jest sporym wyzwaniem i jak każdy bieg na tym dystansie jest próbą przełamania barier które z pozoru wydają się nie do pokonania. Tu nie ma udawania, jest prawdziwy ból i walka ze słabościami.

zobacz materiał »
2 lipca 2015

12 latek odnaleziony

Kilka godzin trwały poszukiwania 12-letniego chłopca z Jarosławia

zobacz materiał »
1 lipca 2015

IV Zlot Motocyklowy MotorBike Jarosław 2015

Równolegle z Dniami Miasta Jarosławskie Stowarzyszenie Motocyklistów zorganizowało IV Zlot Motocyklowy trwający od 19 do 21 czerwca 2015 r. Impreza została zorganizowana tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Motocykliści, ich sympatycy i wszyscy zainteresowani zlotem spotkali się pod mostem na Sanie.

zobacz materiał »