10 lipca 2015

Serwis growy 2

We wtorek, wyciekło najnowsze DLC, do Wiedźmina 3 z Zerrikańskim strojem dla Ciri. Twórcy, zapowiedzieli wcześniej, że z powodu pracy nad patch’em 1.07, rozszerzenie nie pojawi się w tym tygodniu. Okazuje się że, wyciek DLC’ka nie był zamysłem CD Projekt RED i jak twierdzą twórcy, „Nie jest kompletny”. Jego instalacja, może skończyć się błędami w grze, tak więc proponuję poczekać, na oficjalne wypuszczenie dodatku.

Korzystając z okazji, skoro już wspomniałem o patch’u 1.07, REDzi nie podali konkretnego terminu wprowadzenia go. Wiemy tylko że nastąpi to wkrótce. Łatka, będzie zawierać między innymi:- Nowy, alternatywny (opcjonalny) tryb responsywności poruszania się Geralta- Skrzynia dla gracza dostępna w różnych miejscach w grze. Lokacje skrzynki będą oznaczone na mapie.- Materiały potrzebne do wytwarzania przedmiotów oraz składniki alchemii nie będą już miały wagi.- Książki będą teraz umieszczane w specjalnej zakładce w ekwipunku, a pozycje przeczytane będą oznaczone graficznie.- Cała masa poprawek dotyczących zadań głównych oraz pobocznych- Rozmaite usprawnienia w zachowaniu konia- Dodano kilka metod sortowania przedmiotów w ekwipunku- Przepisy (alchemia oraz wytwarzanie przedmiotów) mogą być teraz przypinane, co będzie skutkowało odpowiednim zaznaczeniem potrzebnych do ich wykonania składników w panelu sklepu.- Usprawnienia dotyczące wydajności (efekty wizualne, cut-sceny, rozgrywka)

 

Konami, udostępniło 2 filmy, prezentujące kolejno limitowaną edycję PS4 oraz Kolekcjonerską Edycję gry Metal Gear Solid V Phantom Pain. Moim zdaniem, robią wrażenie, lecz ocenę pozostawię wam. Linki do filmików jak i nowego gameplay ‘u z gry, rzecz jasna, pojawią się w opisie.https://youtu.be/Ur6vhxVg6gE 3. Bioware rezygnuje ze wsparcia Dragon Age 3 na starych konsolach

Bioware, rezygnuję ze wsparcia Dragon Age 3 Inquisition, na konsole starej generacji. Posiadacze Xbox’a 360 i PS3, mogą przenieść swoje save’y na nowe platformy, lecz na DLC, nie mają już co liczyć. Jak donosi EA:

„Wszystkie przyszłe DLC do Dragon Age'a: Inkwizycji będą dostępne wyłącznie na PC, Playstation 4 i Xboksie One, przygotowaliśmy zatem sposób na importowanie stanu gry, który pomoże wam w przerzuceniu danych tak łatwo, jak to możliwe.”

Jedyny komentarz jaki przychodzi mi do głowy, to: Strzał w kolano

Dwójka graczy znana jako Exane i Devfake, stworzyli demo, przeglądarkowej wersji gwintakarcianki z Wiedźmina 3. Niestety dzień po premierze, zostali zmuszeni wyłączyć stronę, gdyż, jak wyjaśnił CD Projekt RED, „Nie są upoważnieni by hostować Gwent-online i zostali zmuszeni by zakończyć projekt.” W pełni rozumiem RED’ów, choć mam nadzieję, że wykorzystają pomysł i zrealizują go z sobie znajomym rozmachem.

Swoją premierę, miał Predator BundleDLC do Mortal Kombat X, wprowadzający do rozgrywki – jak sama nazwa wskazuję – Predatora. Z tejże okazji, twórcy wypuścili trailer, prezentujący myśliwego w akcji. Oto i on.

Z okazji Mineconu, Telltale games, wypuściło pierwszy trailer swojej przygodówki w uniwersum Minecrafta. Wciąż rozbraja mnie że ta gra w ogóle powstaje, ale cóż… Filmik nie zdradza ani daty premiery, ani nawet nie pokazuje konkretnego gameplayu. Pozostaje się wyłącznie cieszyć prawdziwie „minecraftowym klimatem” i plejadą oryginalnych postaci. Przed państwem, Minecraft: Story Mode!

Na Mineconie, została również ogłoszona, specjalna wersja Minecrafta, dla Windowsa 10. Beta gry, rozpocznie się 19 lipca i będzie darmowa, dla posiadających już zwykłego Minecrafta. Reszta, będzie mogła bawić się klockami za jedyne 10 dolarów. Gra ma być w pełni zintegrowana z Xbox Live, i umożliwiać nagrywanie i dzielenie się swoimi poczynaniami z gry. Aż tylu zmian się nie spodziewałem, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Gauntlet, hack’n’slash od twórców Magicki, który miał premierę na PC, doczeka się wkrótce nowej edycji na PS4. Gauntlet: Slayer Edition, bo taki nosić będzie tytuł, jak twierdzą twórcy, ma być „ Silniejszą, fajniejszą i bardziej zabójczą wersją tego, co wydali na PC.” Zapowiada się świetnie. Mam tylko nadzieję, że twórcy nie zapomną o wydaniu rozszerzonej wersji gry na PC, a póki co… Życzę miłego oglądania. Oto trailer.

W przyszłym tygodniu, ukaże się dodatek do gry Batman: Arkham Knight, zatytułowany: A Matter of Family. Rozgrywać ma się przed wydarzeniami z Arkham Knight i pozwoli nam grać, jako Batgirl. DLC, zawierać ma: nowe lokacje, misje, questy poboczne i możliwość walki z Robinem przy boku. Nie wiadomo kiedy dodatek wyjdzie na PC, gdyż twórcy najpierw muszą uporać się ze skopanym portem. Wraz z informacją, opublikowano filmik, prezentujący Pannę Gordon w akcji.

I na zakończenie…Niejaki Dan Diebold, opublikował na Reddicie zdjęcia jednego z prototypów Nintendo Playstation. Jak twierdzi, konsola należała do jego Ojca, który pracował dla „jakiejś firmy”. W każdym razie, tak naprawdę istotne jest cudeńko, pokazane przez właściciela na filmie, który zaraz zobaczycie.

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

29 czerwca 2015

Jubileusz krótkofalowców

13 czerwca 2015 r. 45 lat istnienia świętował Międzyzakładowy Klub Krótkofalowców przy Burmistrzu Miasta Jarosławia powstały w 1970 roku. Uroczysta gala, na którą przybyli przedstawiciele władz samorządowych oraz naczelne władze Polskiego Związku Krótkofalowców, odbyła się w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

zobacz materiał »
5 czerwca 2015

Spotkanie z Mateuszem Pieniążkiem

Spotkanie ze znanym pisarzem podkarpackim Mateuszem Pieniążkiem, autorem m.in. Legend o Jarosławiu i wierszy dla dzieci

zobacz materiał »
21 maja 2015

Spiewający tancerze

 Śpiewający tancerze – pierwsza edycja konkursu skierowana do uczniów placówki, którzy łączą talent wokalny z tańcem. Konkurs ma na celu przede wszystkim umożliwić prezentację swoich zdolności, ale i zachęcić do dalszej pracy nad samym sobą.

zobacz materiał »
21 maja 2015

II Przegląd twórczości W. Chotomskiej

II Przegląd twórczości W. Chotomskiej

zobacz materiał »
21 maja 2015

Kacperek 2015

Jarosławski Kacperek, czyli  coroczny Przegląd Szkolnych Form Teatralnych odbył się 20 maja jak zwykle, w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu, gdzie spotkały się grupy działające przy szkołach i placówkach. 

zobacz materiał »