11 lipca 2015

25 Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

W sobotę 11 lipca jarosławski rynek opanowały motocykle. Ich ilość mogła przyprawić o zawrót głowy. Wszystko to za sprawą 25 Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego organizowanego przez klub Ronin Riders Jarosław.

W południe w paradzie motocykli przejechało przeszło pięćset jednośladów, które później dumnie prężyły błyszczące kształty do przyświecającego słońca, ukazując oczom podziwiających cały swój majestat. Parada połączona była z koncertem zespołu Rebelianci i pokazem Trialu Motocyklowego.

Wydarzenie otworzył organizator Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch, a towarzyszył mu Wójt Gminy Wiązownica Marian Ryznar – gospodarz odbywającego się w Radawie Zlotu Motocyklowego.

Kolejna impreza zorganizowana przez brać motocyklową przebiegła w atmosferze dobrej zabawy, miłym towarzystwie i jak zwykle przyciągnęła tłumy miłośników jednośladów.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

9 lipca 2015

Ekshumacja

9 lipca na Nowym Cmentarzu odbył się uroczysty pochówek ekshumowanych szczątków ludzkich wydobytych w kwaterze wojennej z I wojny światowej.
zobacz materiał »
4 lipca 2015

Flisacy ruszyli

Spływ flisacki z Jarosławia do Ulanowa

zobacz materiał »
8 lipca 2015

W końcu trochę deszczu

Stało się, 8 lipca spadł solidny deszcz.

zobacz materiał »
8 lipca 2015

WIOŚ ostrzega

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska ostrzega, że przez upały i duże nasłonecznienie w powietrzu niebezpiecznie wzrósł poziom ozonu.

zobacz materiał »
2 lipca 2015

Zakorkowane miasto

2 lipca 2015 r. w Jarosławiu doszło do kolizji dwóch samochodów na moście rzeki San. 

zobacz materiał »