5 sierpnia 2015

Prawdziwa demolka w Jarosławiu

26 lipca 2015 r. wszyscy fani kina akcji i efektów specjalnych mieli co oglądać na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Kaskaderzy z praskiej grupy Street Owners dali popis swoich umiejętności, nawiązując do amerykańskiego auto-rodeo. Przed zebranymi występujący pokazali prawdziwe oblicze swej niebezpiecznej profesji, korzystając z samochodów, motocykli, quadów oraz „monster truck'a”. Zwłaszcza ta ostatnia maszyna robiła niesamowite wrażenie swoją wielkością i pokazem miażdżenia mniejszych samochodów.

Show opierało się na akrobatyce, pirotechnice oraz efektach świetlnych i ogniowych. Członkowie Street Owners pokazali kawał dobrej roboty, dostarczając zebranym niecodziennych emocji i możliwości zobaczenia najlepszych momentów oglądanych wcześniej jedynie na szklanym ekranie. Kaskaderzy jeździli samochodami na dwóch kołach, wykonywali skoki z jadącego auta do płonących obręczy, pokazywali skoki na motocyklach i wiele, wiele innych skomplikowanych konfiguracji. Kto nie widział, niech żałuje, bo show chwilami mroziło krew w żyłach. Chyba nikt nie wyszedł rozczarowany, zwłaszcza że po pokazie kaskaderzy cierpliwie rozdawali autografy wszystkim chętnym.

W naszym nagraniu przygotowaliśmy kilka najlepszych momentów – wyczynów, jakie zobaczyć mogli widzowie na jarosławskim stadionie.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 maja 2015

Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2015

2015 05 10 - Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2015

zobacz materiał »
17 sierpnia 2014

Drynda 2014

W dniach 16-17 sierpnia odbył się 3 już Zlot Pojazdów Zabytkowych Drynda 2014. Jest to zlot miłośników zabytkowych samochodów i motocykli. 

zobacz materiał »
27 lipca 2014

ST Drift na Słowacji

26 i 27 lipca w słowackiej miejscowości PRESOV odbyły się międzynarodowe zawody w drifcie „ST Drift Presov”. Drifting w Polsce jest bardzo młodą jednocześnie bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną motorsportu. 

zobacz materiał »
18 lipca 2014

VAG MEET RADAWA 2014

VAG MEET RADAWA 2014 to zlot organizowany przez członków Rzeszowskiego Forum Volkswagena. 
Tegoroczna edycja zlotu samochodów z grupy Volkswagena to już trzecie tego typu spotkanie.

zobacz materiał »
24 czerwca 2014

III Zlot Motocyklowy - foto relacja

21 czerwca, w ramach III Zlotu Motocyklowego Jarosław 2014 motocykliści z Motor Bike Drivers Team i nie tylko licznie zajechali na rynek.

zobacz materiał »