6 sierpnia 2015

Wieczory filmowe na Małym Rynku

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch oraz Centrum Kultury i Promocji zachęcają do aktywnego spędzenia w wakacji w Jarosławiu. „Kulturalne lato w mieście 2015” to propozycja wydarzeń odbywających się w lipcu i sierpniu na terenie Jarosławia.

Od dwóch tygodni co piątek odbywają się Wieczory Filmowe, podczas których zostają wyświetlane znane produkcje. Jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

Po sukcesie pierwszego filmu- Wielkiego Gatsby, na kino pod gwiazdami 31 sierpnia widzów przyciągnął The Grand Budapest Hotel. Tym razem w piątek 7 sierpnia zostanie wyświetlona komedia romantyczna Vicky Cristina Barcelona. Start godzina 21.00 na Małym Rynku w Jarosławiu.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

31 lipca 2015

Uderzając WŁOSEM w RAKA „Mówimy NIEboRAKOWI”

 Uderzając WŁOSEM w RAKA „Mówimy NIEboRAKOWI'

zobacz materiał »
3 sierpnia 2015

Bieg Czterolistnej Koniczynki

W Muninie wiedzą, że ruch to zdrowie, stąd w niedzielę 26 lipca 2015 r. odbył się na terenie miejscowości I Bieg Czterolistnej Koniczynki *Tradycja* i Nordic Walking. Zawody połączone były z obchodami 120-lecia Ruchu Ludowego.

zobacz materiał »
25 lipca 2015

Wieczór organowy

25 lipca 2015 r. odbył się już trzeci  koncert muzyki organowej w jarosławskim Opactwie.

zobacz materiał »
25 lipca 2015

Wieczór Country

W sobotni wieczór 25 lipca 2015 mieszkańcy Jarosławia mogli rozkoszować się muzyką country

zobacz materiał »
25 lipca 2015

Kurtyny wodne w Jarosławiu

Lato w pełni! Upały nie dają chwili wytchnienia, stąd pomysł na zamontowanie kurtyn wodnych na kilku jarosławskich ulicach.

zobacz materiał »