9 sierpnia 2015

Tragiczny spływ kajakowy

Strażakom udało się odnaleźć poszukiwanego kajakarza.

W niedzielę 9 sierpnia o 14:48 do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Jarosławiu dotarło zgłoszenie o zatonięciu kajaka z dwoma osobami. Jeden mężczyzna uratował się, natomiast drugi 30-latek jest wciąż poszukiwany. W akcji uczestniczyły trzy oddziały straży pożarnych: 2 OSP i 1 PSP oraz dwie grupy wodno-nurkowe z Przemyśla i Rzeszowa. Poszukiwania wznowiono w poniedziałek z samego rana. O godzinie 11. strażacy zauważyli ciało mężczyzny w odległości 250 metrów od miejsca wypadku.


Policjanci nadal ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

10 sierpnia 2015

Ulica zdrowia

4 sierpnia przy ulicy Grodzkiej w Jarosławiu można było wykonać szereg bezpłatnych badań m.in. słuchu, stóp, ciśnienia tętniczego krwi, prawidłowego poziomu glukozy.

zobacz materiał »
13 sierpnia 2015

Wakacyjny konkurs - ZAGŁOSUJ

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, głosy można oddać na profilu Fb - POT do 13 sierpnia 2015 r. do godz. 23.59.

http://www.pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-pot/wakacyjny-konkurs-dla-centrow-i-punktow-informacji-turystycznej

 

 

zobacz materiał »
6 sierpnia 2015

Wieczory filmowe na Małym Rynku

Od dwóch tygodni co piątek odbywają się Wieczory Filmowe, podczas których zostają wyświetlane znane produkcje. Jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

zobacz materiał »
31 lipca 2015

Uderzając WŁOSEM w RAKA „Mówimy NIEboRAKOWI”

 Uderzając WŁOSEM w RAKA „Mówimy NIEboRAKOWI'

zobacz materiał »
3 sierpnia 2015

Bieg Czterolistnej Koniczynki

W Muninie wiedzą, że ruch to zdrowie, stąd w niedzielę 26 lipca 2015 r. odbył się na terenie miejscowości I Bieg Czterolistnej Koniczynki *Tradycja* i Nordic Walking. Zawody połączone były z obchodami 120-lecia Ruchu Ludowego.

zobacz materiał »