9 sierpnia 2015

Piknik Rodzinny w Duńkowicach

W dniu 09.08.2015 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Duńkowicach zorganizowała Piknik Rodzinny połączony z II Charytatywnym Turniejem Siatkówki, poświęconym zbiórce pieniędzy dla małego Frania Kołodzieja. Chłopiec ma dopiero pół roku, a jest już mocno doświadczony przez los. Franio ma 7 wad wrodzonych i potrzebuje długotrwałego leczenia. Pieniążki uzbierane podczas zbiórki zostaną przeznaczone na protezowanie gałki ocznej  maluszka. 

W turnieju siatkówki udział wzięły reprezentacje: PSP w Jarosławiu, OSP w Kołaczycach i OSP w Duńkowicach.

W programie przewidziane były różne konkursy m.in. konkurs „Drwal” polegający na przecinaniu drewna na czas, przeciąganie liny oraz liczne zabawy dla dzieci. Impreza zakończyła się zabawą taneczną, do której przygrywał zespół „Grawer”.

Apelujemy o wpłaty na rzecz Frania Kołodzieja, który jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

 

 

 

 

  

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

3 sierpnia 2015

Nowa nawierzchnia

Wśród zadań finansowanych w połowie przez gminy i powiat znalazł się remont drogi powiatowej nr 1725R Jarosław-Pawłosiów.

zobacz materiał »
19 lipca 2015

Otwarcie Stadionu w Jankowicach

19 lipca w Jankowicach odbyło się otwarcie nowego stadionu piłkarskiego. Uroczystość połączona była z Turniejem o Puchar Wójta Gminy Chłopice. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Chłopic, Dobkowic, Jankowic oraz Zamiechowa. W grze najlepsza okazała się drużyna z Dobkowic, która zdobyła Puchar.

zobacz materiał »
26 lipca 2015

Bocian na kościele

Na wieży kościelnej w Cieszacinie Wielkim usadowił się na samym krzyżu ludowy symbol szczęścia i dobrobytu – bocian. 

zobacz materiał »
30 lipca 2015

Przepadł po wypadku

Tomasz Mróz wracał do domu. Na drodze w środku lasu uderzył busem w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę i zatrzymał się w rowie. Według świadka, 33-latek wydostał się z pojazdu i pobiegł w las. To było 2,5 miesiąca temu. Od tego czasu po panu Tomaszu zaginął wszelki ślad.

zobacz materiał »
16 czerwca 2015

Manewry Straży Pożarnych

15 i 16 czerwca na przejściu granicznym w Korczowej przeprowadzono ćwiczenia taktyczne pod kryptonimem "Jarosław 2015". Ćwiczenia zorganizowane zostały przez Podkarpacki Urząd Wojewódzki, Komendę Wojewódzką PSP w Rzeszowie oraz Komendę Powiatową PSP w Jarosławiu.

zobacz materiał »