12 sierpnia 2015

Kolejne utonięcie w rzece San

11 sierpnia po godz.15. w Sanie w Jarosławiu, niedaleko mostu na ulicy Sanowej, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak ustalili wstępnie policjanci, dwaj mężczyźni, aby się ochłodzić, pojechali nad rzekę San. Jeden z nich wszedł do wody, drugi do niej wskoczył. Z relacji świadków wynika, że drugi z mężczyzn po przepłynięciu kilku metrów, zniknął nagle pod wodą.

 Na ratunek ruszył jego kolega. Wyciągając znajomego z wody wzywał pomocy. Przebywający na drugim brzegu mężczyzna widząc zdarzenie, powiadomił pogotowie, przepłyną rzekę i pomagał przy reanimacji. Mimo wysiłków mężczyzn, a następnie załogi karetki pogotowia, życia 43-letniego mieszkańca Jarosławia nie udało się uratować.

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 lipca 2015

Interwencja Policji

20 lipca 2015 r. jarosławscy funkcjonariusze policji interweniowali na ulicy 3-go Maja. Zostali wezwani do klienteli jednego z barów mieszczących się przy Pomniku Konstytucji 3-go Maja.

zobacz materiał »
14 lipca 2015

"Na wnuczka"

Trzy mieszkanki Jarosławia nie dały się oszukać. 14 lipca tuż po godz. 13 do dyżurnego jarosławskiej komendy zadzwoniły kobiety, informując, że najprawdopodobniej oszuści próbowali wyłudzić od nich pieniądze metodą na tzw. „wnuczka”. 

zobacz materiał »
14 lipca 2015

Wypadek na skrzyżowaniu

W Jarosławiu 13 lipca 2015 r. przed godziną 19 na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej z Pawłosiowską doszło do kolizji drogowej. Uczestniczyły w niej dwa samochody: Renault Megane i Opel Meriva.

zobacz materiał »
11 lipca 2015

Wypadek w Przeworsku

Nocny wypadek w Przeworsku

zobacz materiał »
8 lipca 2015

Wypadek na głównej krzyżówce

Wypadek na głównej krzyżówce

zobacz materiał »