20 sierpnia 2015

Teatr Cień - Pudełko - w MOK JAROSŁAW

Co kryło tytułowe „Pudełko” przekonali się widzowie spektaklu teatru Cienie. Sztukę można było obejrzeć 20 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Aktorzy grupy teatralnej to wychowankowie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Jarosławiu, którzy w swoich przedstawieniach wykorzystują ekspresję ruchu. Spektakl sceny plastycznej tworzy najlepsze źródło przekazu oraz więź pomiędzy niepełnosprawnymi aktorami, a widzami.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

10 lipca 2015

Serwis growy 2

Serwis growy 2

zobacz materiał »
29 czerwca 2015

Jubileusz krótkofalowców

13 czerwca 2015 r. 45 lat istnienia świętował Międzyzakładowy Klub Krótkofalowców przy Burmistrzu Miasta Jarosławia powstały w 1970 roku. Uroczysta gala, na którą przybyli przedstawiciele władz samorządowych oraz naczelne władze Polskiego Związku Krótkofalowców, odbyła się w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

zobacz materiał »
5 czerwca 2015

Spotkanie z Mateuszem Pieniążkiem

Spotkanie ze znanym pisarzem podkarpackim Mateuszem Pieniążkiem, autorem m.in. Legend o Jarosławiu i wierszy dla dzieci

zobacz materiał »
21 maja 2015

Spiewający tancerze

 Śpiewający tancerze – pierwsza edycja konkursu skierowana do uczniów placówki, którzy łączą talent wokalny z tańcem. Konkurs ma na celu przede wszystkim umożliwić prezentację swoich zdolności, ale i zachęcić do dalszej pracy nad samym sobą.

zobacz materiał »
21 maja 2015

II Przegląd twórczości W. Chotomskiej

II Przegląd twórczości W. Chotomskiej

zobacz materiał »