21 sierpnia 2015

Śmierć pod kołami pociągu

W piątek (21 sierpnia) przed godziną 16.30 w Jarosławiu doszło do wypadku kolejowego. Pociąg relacji Rzeszów-Przemyśl śmiertelnie potrącił mężczyznę.

Policjanci ustalali okoliczności potrącenia pieszego na torach kolejowych. Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, około godz. 16, w rejonie wiaduktu nad ulicą Pawłosiowską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg osobowy relacji Rzeszów – Przemyśl wjeżdżając w rejon dworca PKP, potrącił pieszego, który wybiegł z zarośli wprost pod pojazd. Mężczyzna zginął na miejscu. W chwili zdarzenia mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości maszynisty oraz kierownika pociągu i pracownika. Wszyscy byli trzeźwi.

 

Policjanci ustalali tożsamość tej osoby. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań i identyfikacji. Przeprowadzone w sobotę czynności identyfikacyjne z udziałem rodziny mężczyzny potwierdziły, że jest to ciało 39-letniego mieszkańca Rzeszowa.

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 sierpnia 2015

Kolejne utonięcie w rzece San

Kolejne utonięcie w Sanie

zobacz materiał »
20 lipca 2015

Interwencja Policji

20 lipca 2015 r. jarosławscy funkcjonariusze policji interweniowali na ulicy 3-go Maja. Zostali wezwani do klienteli jednego z barów mieszczących się przy Pomniku Konstytucji 3-go Maja.

zobacz materiał »
14 lipca 2015

"Na wnuczka"

Trzy mieszkanki Jarosławia nie dały się oszukać. 14 lipca tuż po godz. 13 do dyżurnego jarosławskiej komendy zadzwoniły kobiety, informując, że najprawdopodobniej oszuści próbowali wyłudzić od nich pieniądze metodą na tzw. „wnuczka”. 

zobacz materiał »
14 lipca 2015

Wypadek na skrzyżowaniu

W Jarosławiu 13 lipca 2015 r. przed godziną 19 na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej z Pawłosiowską doszło do kolizji drogowej. Uczestniczyły w niej dwa samochody: Renault Megane i Opel Meriva.

zobacz materiał »
11 lipca 2015

Wypadek w Przeworsku

Nocny wypadek w Przeworsku

zobacz materiał »