11 września 2015

wypadek na ul. Konfederackiej

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Jarosławiu na ul. Konfederackiej. Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 20.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem astrą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skuterowi. W wyniku potrącenia 14-letni mieszkaniec Jarosławia, poruszający się jednośladem doznał obrażeń i trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.


Pracujący na miejscu wypadku policjanci ustalili, że 54-letni mieszkaniec Jarosławia, kierujący oplem w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie alkomatem pokazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 14-latek kierujący skuterem znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.


Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Pojazd, którym kierował 54-latek zabezpieczono na parkingu. W sobotę mieszkaniec Jarosławia usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowania wypadku drogowego. Odpowie karnie, grozi mu m.in. kara wysokiej grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów.

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

21 sierpnia 2015

Śmierć pod kołami pociągu

W piątek (21 sierpnia) przed godziną 16.30 w Jarosławiu doszło do wypadku kolejowego. Pociąg relacji Rzeszów-Przemyśl śmiertelnie potrącił mężczyznę.

zobacz materiał »
12 sierpnia 2015

Kolejne utonięcie w rzece San

Kolejne utonięcie w Sanie

zobacz materiał »
20 lipca 2015

Interwencja Policji

20 lipca 2015 r. jarosławscy funkcjonariusze policji interweniowali na ulicy 3-go Maja. Zostali wezwani do klienteli jednego z barów mieszczących się przy Pomniku Konstytucji 3-go Maja.

zobacz materiał »
14 lipca 2015

"Na wnuczka"

Trzy mieszkanki Jarosławia nie dały się oszukać. 14 lipca tuż po godz. 13 do dyżurnego jarosławskiej komendy zadzwoniły kobiety, informując, że najprawdopodobniej oszuści próbowali wyłudzić od nich pieniądze metodą na tzw. „wnuczka”. 

zobacz materiał »
14 lipca 2015

Wypadek na skrzyżowaniu

W Jarosławiu 13 lipca 2015 r. przed godziną 19 na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej z Pawłosiowską doszło do kolizji drogowej. Uczestniczyły w niej dwa samochody: Renault Megane i Opel Meriva.

zobacz materiał »